تفاهم‌نامه همکاری آموزشی پژوهشی بین بیمارستان 22 بهمن گناباد و بیمارستان لقمان تهران منعقد گردید

تفاهم‌نامه همکاری آموزشی پژوهشی بین بیمارستان 22 بهمن گناباد و بیمارستان لقمان تهران منعقد گردید
دانشگاه علوم پزشكي گناباد
اولین جلسه مجازی از طریق سیستم وبینار بین دكتر سید فرزین ميرچراغي معاون آموزشی پژوهشی بیمارستان 22 بهمن گناباد و دكتر ناصر ممتازمنش معاون آموزشی پژوهشی بیمارستان لقمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران جهت تدوین تفاهم نامه همکاری بین این دو معاونت برگزار گردید.
به گزارش وب‌دا، در این جلسه مجازی دكتر ممتازمنش با تاكيد بر دو طرفه بودن اين ارتباط گفت: در بيمارستان لقمان به لحاظ آموزشي مواردي مانند اعمال جراحي پيشرفته مثل عمل جراحي هيپوفيز و طراحي كيس‌هاي جالب براي دانشجويان و اعضاي هيئت علمي به صورت ماهيانه در نظر گرفته شده است كه مي‌توان اين موارد را با دانشگاه علوم پزشكي گناباد نيز به اشتراك گذاشت.
دکتر ممتازمنش معاون آموزشی پژوهشی بیمارستان لقمان افزود: این مرکز در زمینه مسمومیت کودکان و بالغین دارای تجارب با ارزشی است که می‌تواند در بیشتر کلاس‌ها و کنفرانس‌های مشترک از طریق آموزش مجازی در اختیار دانشجویان بیمارستان 22 بهمن گناباد قرار گیرد.
دكتر ميرچراغي گفت: با توجه به اينكه در نرم افزار adobe connect از ويژگي ضبط ويدئوها در ابعاد درماني و قانوني از جمله در پزشكي قانوني مي‌توان استفاده كرد که امیدواریم با توجه به تجارب زیاد بيمارستان لقمان در اين زمينه بتوانيم از متخصصان این بيمارستان مشاوره بگيريم، همچنين امیدواریم که در بحث مسمومين نیز بتوانيم بحث و تبادل نظر داشته باشيم.
در این گفتگو مقرر گردید بنا به پیشنهاد دکتر میرچراغی جلساتی جهت بررسی دستورالعمل‌های آموزشی و پژوهشی بین مدیران و کارشناسان معاونت‌های این دو بیمارستان برگزار شود که دکتر ممتازمنش موافقت خود را در این زمینه اعلام کرد.
بر اساس این تفاهم نامه که به امضاء معاونین آموزشی پژوهشی دو بیمارستان رسید، مقرر گردید در زمینه استفاده از ظرفیت منابع انسانی و اعضای هیئت علمی، برگزاری جلسات و کلاس‌های مشترک آموزشی جهت دانشجویان، مشاوره مدیران و کارشناسان معاونت آموزشی و پژوهشی، زمینه همکاری دو مرکز در دو حوزه حضوری و مجازی فراهم گردید.