کلاس مجازی آنلاین با حضور استاد ایرانی مقیم خارج از کشور برگزار شد

کلاس مجازی آنلاین با حضور استاد ایرانی مقیم خارج از کشور برگزار شد

پس از اجرایی شدن موفقیت‌آمیز طرح آموزش مجازی از راه دور و برگزاری کلاس‌ها با بهره‌گیری از اساتید منتخب و توانمند علمی داخل کشور در دانشگاه علوم پزشکی گناباد ، اینک این طرح وارد مرحله جدید شده و کلاس درس مجازی به صورت آنلاین با حضور استاد متخصص مقیم خارج از کشور برگزار شد.
در این کلاس که در سالن خانم دکتر حاجیها بیمارستان آموزشی ـ درمانی بیمارستان 22 بهمن گناباد برگزار شد، ارتباط مستقیم و آنلاین با دکتر احسان چیت‌ساز، استاد ایرانی مقیم خارج از کشور از دانشگاه مریلند برقرار شد و یکی از مباحث تخصصی گوارش با عنوان «خونریزی گوارشی » برای دانشجویان پزشکی بخش داخلی تدریس گردید. دانشگاه علوم پزشكي گناباد
دکتر سید فرزین میرچراغی، معاون آموزشی دانشکده پزشکی و مدیر گروه داخلی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیان این مطلب گفت: اجرایی شدن این طرح، نشانگر یکی از نقاط  قوت بهره گیری از آموزش مجازی در کنار آموزش رایج  است که امکان استفاده از اساتید برجسته علمی و متعهد خارج از کشور را مقدور می‌سازد.
وی افزود: این اقدام با توجه به کاهش چشمگیر هزینه‌ها و امکان بازگرداندن سرمایه‌های علمی خارج از کشور به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی داخل کشور، گامی مهم در جهت تحقق عملی « اقتصاد مقاومتی » است.