اخبار و اطلاعيه ها

دسترسي ازمايشي به مجموعه مجلات دندانپزشكي ناشر EBSCO

پیرو مذاکرات و هماهنگی صورت‌گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت با ناشر EBSCO، دسترسی آزمایشی (Trial) آن دانشکده/دانشگاه به مجموعه مجلات دندانپزشکی ناشر مذکور از طريق آدرس http://search.ebscohost.com  از این تاریخ به مدت سه ماه فراهم شده است. ناشر EBSCO، ارائه‌کننده دسترسی به متن کامل مقالات بيش از 290 عنوان مجله معتیر در موضوعات دندانپزشکی و علوم وابسته در مجموعه Dentistry & Oral Sciences Source است.

فهرست عناوین مجلات مذکور

دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاه به مجموعه مجلات ناشر Nature

     به اطلاع می‌رساند‌ پیرو مذاکرات و هماهنگی صورت‌گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی با ناشر Nature، دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاه به مجموعه مجلات ناشر مذکور از طريق آدرس http://www.nature.com/siteindex از این تاریخ تا پايان سال ميلادی 2017 برای آن دانشکده/دانشگاه فراهم شده است. ناشر Nature بيش از 85 عنوان مجله معتیر در موضوعات علوم پزشکی، داروسازی، علوم پايه پزشکی و .... منتشر می‌کند.

تمدید مهلت ارسال به مقاله دوازدهمین کنگره دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور

مهلت ارسال مقالات به دوازدهمین کنگره دانشجویان علوم پزشکی شرق کشور تا 15 آبان ماه تمدید شد

5 1

کارگاه جستجوی منابع الکترونیک

تاریخ درج خبر: 1396/7/23

معاونت تحقیقات و فناوری در نظر دارد کارگاه جستجوی منابع الکترونیک را در تاریخ 1396/7/26 برگزار نماید، لذا علاقه مندان جهت ثبت نام به سامانه مدیریت اطلاعات پژوهشی مراجعه یا با شماره داخلی 154 آقای خواجه تماس حاصل نمایند.