اخبار و اطلاعيه ها

ارائه 25 مقاله در هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور که در قزوین برگزار شد، 25 مقاله ارائه کردند.


به گزارش وب‌دا، علی دلشاد، سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه گفت: در هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور که در دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار گردید، 400 مقاله در محورهای مختلف مرتبط با سلامت به صورت سخنرانی و پوستر در طی مدت 4روز ارائه گردید.
وی افزود: در این کنگره پژوهشی، 25 مقاله از دانشجویان عضو کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد پذیرفته و ارائه شد که از نظر تعداد مقالات پس از دانشگاه علوم پزشکی قزوین و ایران، رتبه سوم را داشت.

عضویت سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه در شورای سیاست‌گذاری تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی کشور

علی دلشاد، سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، عضو شورای سیاست‌گذاری تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی کشور شد.


به گزارش وب‌دا، با توجه به لزوم انتخاب یک سرپرست و یک دبیر از هرتیپ دانشگاهی جهت عضویت در شورای سیاست‌گذاری تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی کشور، در جلسه سرپرستان و دبیران کمیته‌های تحقیقات دانشجویی که در حاشیه هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور در قزوین برگزار شد، پس از رای گیری در بین سرپرستان دانشگاه‌های علوم پزشکی هم تیپ، علی دلشاد سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، به عنوان نماینده منتخب این دانشگاه‌ها در شورای سیاست‌گذاری تحقیقات دانشجویی علوم پزشکی کشور برگزیده شد.
یادآور می‌شود، شورای سیاست‌گذاری تحقیقات دانشجویی که احکام اعضای آن توسط معاونت تحقیقات و  فناوری وزارت بهداشت با اعتبار دو ساله صادر می‌شود، شورایی است مشورتی و نظارتی که معاونت تحقیقات و فناوری را در توسعه فرهنگ تحقیقات و فناوری بین دانشجویان و ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های کمیته‌های تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کشور یاری می‌دهد.

کسب رتبه سوم تعداد مقالات پذیرفته شده در هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور که در قزوین برگزار شد، موفق شدند رتبه سوم از نظر تعداد مقالات پذیرفته شده را کسب کنند.


به گزارش وب‌دا، علی دلشاد، سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه گفت: هجدهمین کنگره پژوهشی سالیانه دانشجویان علوم پزشکی کشور با محوریت بیماری‌های غیرواگیر، بیماری‌های واگیر و اختلالات ایمنی، فناوری و نوآوری‌های علوم پزشکی، خون‌شناسی و سرطان، کشف و ارزیابی داروها، علوم اعصاب و بهداشت روان، آسیب‌شناسی، ژنتیک و سلول‌های بنیادی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی قزوین برگزار شد.
وی با بیان اینکه این همایش روزهای 14 تا 17 شهریورماه برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس اعلام دبیرخانه کنگره، دانشجویان عضوکمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد بعد از دانشگاه‌های علوم پزشکی قزوین و ایران، در بین 56 کمیته تحقیقات دانشجویی کشور موفق به کسب رتبه سوم از نظر تعداد مقالات پذیرفته شده گردیدند.

کارگاه آموزش نرم افزار مدیریت منابع و استنادات برگزار گردید

کارگاه آموزش نرم افزارهای مدیریت منابع و استنادات اندنوت با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و پژوهشگران دانشگاه در محل کلاس کامپیوتر نتلب دانشگاه در تاریخ 1396/4/12 برگزار گردید.