اخبار و اطلاعيه ها

کارگاه " آشنایی مقدماتی با خدمات و منابع کتابخانه " ویژه دانشجویان در آذر ماه 96

به اطلاع کلیه دانشجویان جدیدالورود کارشناسی ارشد و دانشجویانی که تاکنون در کارگاه کتابخانه شرکت نکرده اند  می رساند کارگاهی با عنوان " آشنایی مقدماتی با خدمات و منابع کتابخانه " روز چهارشنبه مورخ 96/9/1 و سه شنبه مورخ 96/9/7 از ساعت 12 الی 14 در نت لب آموزشی کتابخانه مرکزی برگزار خواهد شد. بمنظور اعلام آمادگی و ثبت نام در یکی از تاریخ های مذکور هرچه سریعتر به کتابخانه مرکزی (بخش مخزن و گردش کتاب) مراجعه فرمایید.

شرکت در کارگاه الزامیست در غیر اینصورت کارت عضویت غیر فعال خواهد شد.

هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار

هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار بر رهپویان راه علم و دانش مبارک باد.

                        1 copy copy copy

بخشودگی جرایم در هفته کتاب،کتابخوانی و روز کتابدار

همزمان با شروع هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار و تبریک به تلاشگران عرصه علم و ادب

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند کلیه اعضای کتابخانه که در تعلیق می باشند می توانند با مراجعه حضوری به کتابخانه از دو سوم بخشودگی در دیرکرد برخوردار گردند، دانشجویانی مشمول این بخشودگی خواهند شد که در تاریخ های 96/8/21 لغایت 96/9/1 به کتابخانه مراجعه نمایند.

دسترسي آزمايشي به مجموعه مجلات دندانپزشكي ناشر Ebsco

پیرو مذاکرات و هماهنگی صورت‌گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت با ناشر EBSCO، دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاه به مجموعه مجلات دندانپزشکی ناشر مذکور از طريق آدرس http://search.ebscohost.com از این تاریخ به مدت سه ماه فراهم شده است. ناشر EBSCO، ارائه‌کننده دسترسی به متن کامل مقالات بيش از 290 عنوان مجله معتیر در موضوعات دندانپزشکی و علوم وابسته در مجموعه Dentistry & Oral Sciences Source است.

فهرست عناوین مجلات مذکور

دسترسی آزمایشی(Trial) به بانک اطلاعاتی nature

به اطلاع کاربران محترم می رساند دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاههای علوم پزشکی کشور به مجموعه مجلات ناشر Nature از این تاریخ تا پایان سال میلادی 2017 از طریق آدرس ذیل برای همه دانشگاههای علوم پزشکی فراهم شده است.

آدرس: http://www.Nature.com/siteindex

ضمناٌ ناشر Nature بیش از 85 عنوان مجله معتبر در موضوعات پزشکی، داروسازی، علوم پایه پزشکی و ... رامنتشر می کند.