توجه
  • Lack of access rights - File '/images/booklibrary/news_95/cambridge_copy.jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/booklibrary/news_95/cambridge_copy.jpg'

اخبار و اطلاعيه ها

افتتاح نت لب آموزشی کتابخانه مرکزی دانشگاه در هفته پژوهش

مقارن با گرامیداشت هفته پژوهش و با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر باذلی، معاونین و روسای سایر مراکز آموزش عالی نت لب آموزشی کتابخانه مرکزی دانشگاه در روز شنبه مورخ 96/9/25 افتتاح و بصورت رسمی به بهره برداری رسید.

هدف از راه اندازی این واحد که ظرفیت 26 کاربر را دارد برگزاری کارگاههای آموزشی خاصه منابع و بانک های اطلاعاتی تحت وب می باشد.

       IMG 1696         IMG 1702         IMG 1706      

دسترسی آزمایشی (Trial) به مجموعه مجلات ناشر Emerald

 به اطلاع می‌رساند‌ پیرو مذاکرات و هماهنگی صورت‌گرفته این مرکز با ناشر Emerald، دسترسی آزمایشی (Trial) به مجموعه مجلات ناشر مذکور از طریق آدرس http://www.emeraldinsight.com از تاریخ هفتم آذر ماه 1396به مدت 3 ماه برای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور فراهم شده‌است. ناشر Emerald بیش از 400 عنوان مجله معتیر در موضوعات مدیریت، بهداشت، کتابداری و اطلاع‌رسانی، آموزش پزشکی و .... منتشر می‌کند.

                         http://www.emeraldinsight.com                      

                                                                                  

                                                                                                     

اخذ رتبه اول کشوری ارزیابی وب سایت کتابخانه های دیجیتال توسط کتابخانه مرکزی دانشگاه

مقارن با گرامیداشت هفته کتاب در روز چهارشنبه مورخ 96/8/24 و برگزاری اولین همایش ملی کتابداران پزشکی و اطلاعات سلامت در دانشگاه علوم پزشکی تهران، کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی گناباد مفتخر به اخذ رتبه اول ارزیابی وب سایت کتابخانه های دیجیتال دانشگاههای علوم پزشکی کشور گردید.

                 photo ۲۰۱۷ ۱۱ ۱۶ ۲۱ ۴۵ ۳۵ 2

تقدیر از کتابداران کتابخانه مرکزی در هفته کتاب

بمناسبت هفته کتاب، کتابخوانی و روز کتابدار و کسب رتبه اول ارزیابی وب سایت کتابخانه دیجیتال، معاونت محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه بهمراه مدیر محترم و پرسنل مدیریت پژوهشی از کتابخانه بازدید و با اهدای لوح تقدیر از زحمات کتابداران قدردانی نمودند. 

همچنین در بازدید دیگر توسط مدیریت محترم امور هیات علمی جناب آقای دکتر عطاردی، از تلاش کتابداران در پیشبرد اهداف کتابخانه قدردانی گردید.

     DSC 0012                   DSC 0024 copy

     DSC 0011                   ۲۰۱۷۱۱۱۳ ۰۸۱۶۵۹ copy copy

دسترسی آزمایشی (Trial) به مجلات ناشر Cambridge

به اطلاع کاربران محترم می‌رساند‌ پیرو مذاکرات و هماهنگی صورت‌گرفته توسط مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت با مجموعه Cambridge University Press، دسترسی آزمایشی به مجموعه مجلات ناشر فوق از طریق آدرس زیر از تاریخ بیستم آبان ماه 1396 به مدت سه ماه برای دانشگاه فراهم شده است. ناشرCambridge  بیش از ۳۸۰ عنوان مجله در موضوعات مختلف از جمله علوم پزشکی، تغذیه، روانپزشکی و .... را منتشر می‌کند.

https://www.cambridge.org/core/browse-subjects

https://www.cambridge.org/core                                                                     cambridge copy