اخبار

حضور اعضاء هیأت رئیسه، مدیران و کارکنان دانشگاه در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس ۹۶

حضور اعضاء هیأت رئیسه، مدیران و کارکنان دانشگاه در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس ۹۶
 همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس، بسیجیان بسیج جامعه پزشکی و پایگاه مقاومت القدر دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مراسم رژه نیروهای مسلح و بسیجیان شهرستان شرکت کردند.به گزارش مفدا، همزمان با سراسر کشور، ویژه برنامه‌های گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس، روز جمعه ۳۱ شهریورماه، با برگزاری رژه نیروهای مسلح و107441 بسیجیان پایگاه‌های مقاومت در شهرستان گناباد آغاز شد.
در این مراسم که دکتر احمدی رئیس دانشگاه و جمعی از اعضاء هیئت رئیسه، اساتید، پزشکان، مدیران و کارکنان دانشگاه حضور داشتند، بسیجیان پایگاه القدر دانشگاه و اعضای بسیج جامعه پزشکی همراه و همگام با سایر نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و بسیجیان شهرستان با سردادن شعارهای ا... اکبر و پاینده رهبر از مقابل کلام ا... مجید، پرچم جمهوری اسلامی ایران، تمثال امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری و جایگاه مسئولان شهرستان رژه رفتند و ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل (ره) و شهیدان، آمادگی خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی اعلام کردند.

برگزاری اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مهرماه ۹۶

برگزاری اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مهرماه ۹۶
 اردوی توجیهی و گردشگری دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد، به منظور آشنایی دانشجویان با قوانین و آئین‌نامه‌های آموزشی و آشنایی با فعالیت‌های معاونت‌های آموزشی، تحقیقات و فناوری و فرهنگی دانشجویی برگزار شد.به گزارش مفدا گناباد، این اردوی توجیهی و گردشگری، به منظور آشنایی دانشجویان از قوانین و آئین‌نامه‌های آموزشی و آشنایی با فعالیت‌های معاونت‌های فرهنگی و 108659دانشجویی، آموزشی و تحقیقات و فناوری و دفتر نهاد رهبری دانشگاه ، دوم مهر ماه برگزار شد.بنابراین گزارش، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اعلام این خبر گفت: در این مراسم که با حضور ۲۳۰ نفر از دانشجویان جدیدالورود دختر و پسر برگزار شد، معاونان و مدیران دانشگاه، ضمن بیان اهداف و برنامه‌های دانشگاه، به تشریح قوانین آموزشی- دانشجویی در حوزه مربوطه خود پرداختند.همچنین در این جلسه، معاون فرهنگی و دانشجویی، معاون تحقیقات و فناوری، معاون آموزشی، مسئول دفتر نهاد رهبری، مدیر دانشجویی و مدیر فرهنگی ضمن تبریک به دانشجویان، فعالیت‌های حوزه‌های مختلف دانشگاه را معرفی و تشریح کردند.دکتر مینوئیان اظهار کرد: معرفی و تشریح وظایف و فعالیت‌های اساتید مشاور، حراست و شورای انضباطی دانشگاه، پخش کلیپ، برپایی نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های دانشجویی، قرائت سوگندنامه در جوار شهدای گمنام از دیگر برنامه‌های اردوی توجیهی دانشجویان در روز اول اردو بود.

پیام معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و بهار تعلیم و تربیت

 دکتر محمد حسن مینوئیان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در صدور پیامی بهار تعلیم و تربیت و شروع سال 29679تحصیلی ۹۷-۹۶ را به همه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌ تبریک گفت.به گزارش مفدا گناباد، متن پیام معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد به شرح زیر است:بِسمِ الله اَلرَّحمنِ اَلرَّحیمبا درود بیکران به ارواح طیبه شهدای مظلوم سالهای دفاع و مدافع حرم، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران صدیق ایشان، شروع سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را که به مثابه آغاز فصل بهار تعلیم و تربیت است را خدمت یکایک مسئولین، همکاران و اساتید و به ویژه دانشجویان عزیز و بالاخص جدید الورودهای دانشگاه علوم پزشکی گناباد تبریک عرض می نمایم.سلامتی و توفیقات روز افزون الهی در حیطه های علم و عمل، اخلاق و معرفت و در تمامی امور زندگی برای همه عزیزان مسئلت می نمایم.                                                                            

                                                                                                    دکتر محمد حسن مینوئیان                                     

                                                                                              معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

معرفی اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی در اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود

معرفی اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی در اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود
اردوی توجیهی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد، بمنظور آشنایی دانشجویان از قوانین و آئین‌نامه های آموزشی برگزار شد. در بخشی از این جلسه توجیهی که به اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی اختصاص داشت خانم حاجی وثوق مسئول مرکز ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و عرض خیرمقدم به دانشجویان جدیدالورود در خصوص اهداف و فعالیت های مرکز ، برنامه زمانبدی مشاورین، طرح پایش سلامت روان، کارگاههای مهارت زندگی، خط مشاوره تلفنی و ... توضیحاتی ارائه نمودند.

در ادامه آقای فرج پور نماینده همتایاران سلامت روان به معرفی همتایارن سلامت روان دانشجویی و شرایط عضویت در آن پرداخت. در انتها نیز کتابچه آموزشی دانشجویان جدیدالورد (معرفی مرکز مشاوره ) و پمفلت « 20 رمز موفقیت در دانشگاه» در بین دانشجویان توزیع گردید.

IMG 9617

IMG 9733 copy

همایش روایت مهر با والدین

همایش روایت مهر با والدین
مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه با هدف اصلی افزایش تعامل بین دانشگاه، خانواده و دانشجویان و افزایش پشتیبانی والدین از دانشجویان به منظور سازگاری بهتر آنان با شرایط تحصیل در دانشگاه، زندگی در خوابگاه های دانشجویی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی- روانی، حساس سازی ذهنی خانواده نسبت به مختصات زندگی دوران دانشجویی فرزندان و نظارت صحیح بر فرزندان در طول دوران دانشجویی، اقدام به برگزاری همایش «روایت مهر با والدین»  نمود.
این همایش در تاریخ 27 الی 29 شهریور ماه همزمان با ثبت نام حضوری دانشجویان جدیدالورود در تالار دکتر روحانی ویژه والدین دانشجویان جدیدالورود برگزار کردید. حاجی وثوق مسئول اداره مشاوره و سلامت روان ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و عرض خیرمقدم به دانشجویان و خانواده های محترم ایشان، پس از معرفی خدمات اداره مشاوره و سلامت روان پرسنل این مرکز را آماده خدمت رسانی به دانشجویان عزیز عنوان نمود.
در ادامه مشاورین مرکز ضمن ایراد سخنرانی، نشست هایی با والدین داشته و به سوالات آنان نیز پاسخ دادند. سپس کتابچه «8 قانون در برخورد با دانشجویانی که دور از خانه تحصیل می کنند» را بین والدین توزیع نمودند.

7b914334 5869 4752 b277 042b2cad09ab

728376ba 2969 46bc 871a 9e644f5f1905