فعالیت غرفه انجمن در "نخستین کنگره پژوهش‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی خراسان"

غرفه انجمن سلامت الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی گناباد در "نخستین کنگره پژوهش‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی خراسان"

🔹نخستین کنگره‌ی پژوهش‌های دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی خراسان در تاریخ اول و دوم آبان‌ماه سال جاری در حالی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار گردید که انجمن سلامت الکترونیک دانشگاه نیز با حضور در این کنگره، ضمن تشریح فعالیت‌های انجام شده خود در طی سال گذشته، به معرفی محصولات و دست‌آوردهای خود پرداخت.

🔸لازم به ذکر است اعضای انجمن با تکیه بر تجربه‌های قبلی خود در نهمین جشنواره آموزش پزشکی کشور که سال گذشته در دانشگاه ع.پ مشهد و نوزدهمین جشنواره شهید مطهری در دانشگاه ع.پ ایران برگزار گردیده بود، موفق به جذب تعداد کثیری از دانشجویان علاقه مند به حوزه‌ی سلامت الکترونیک از دانشگاه‌های قطب، مانند ع.پ مشهد، بیرجند، بجنورد، تربت حیدریه، تربت جام، نیشابور، سبزوار و ... گردیدند.

🔹دانشجویان ضمن استفاده از محصولات ساخته شده انجمن نظیر فیلم‌های آموزشی واقعیت مجازی، پوستر‌های واقعیت افزوده و ... علاقه خود را برای همکاری با انجمن از طریق ثبت نام با فرم های کاغذی و الکترونیکی اعلام نمودند.

📸 در ادامه تصاویری از حضور دانشجویان علاقه مند را ببینید؛ هدست واقعیت مجازی (VR)، دوربین 360درجه، پوستر و نرم افزار های واقعیت افزوده (AR) از جمله مواردی بودند که دانشجویان علاقه مند کارکرد آن ها را در غرفه تجربه کردند. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1397/08/13
تعداد بازدید:
227
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal