منشور اخلاقی

منشور اخلاقي
دانشگاه علوم پزشکي و خدمات بهداشتي درماني گناباد

1-    ما مصمميم كه: خدمات صادقانه توام با گشاده رويي ، متانت و خوش خلقي به مشتريان ارائه و در جهت جلب خشنودي و رضايت آنان مبتني بر قوانين و مقررات تلاش نمائيم و اين امر را تكليف الهي و وظيفه سازماني خود مي دانيم.
2-    ما مصمميم كه : خدمات را همواره با سرعت ، دقت ، صداقت ، امانت ، نظم ، تدبير و آينده نگري به انجام رسانيم.
3-    ما مصمميم كه : مساوات در برخورد با ارباب رجوع ، پذيرش انتقادات سازنده و منطقي رازداري و حفظ اسرار مشتريان بويژه بيماران و پاسخگويي شفاف به آنان را در عمل رعايت كنيم.
4-    ما مصمميم كه : در راستاي تحكيم ارزشهاي اسلامي رعايت سلسله مراتب اداري ، وجدان كاري ، وقت شناسي، فروتني،صبر و شكيبايي ،پاكيزگي محيط سازماني، آراستگي ظاهر، رعايت نزاكت و اخلاق اسلامي و عدالت و انصاف را سرلوحه كار خود قرارداده و از هرگونه تبعيض ، شايعه پراكني، هتك حرمت ، غيبت و خبر چيني بپرهيزيم.
5-    مامصمميم كه : در برنامه ريزيهاي جاري و آتي خود به منظور دستيابي به اهداف عاليه توسعه اجتماعي سلامت و توسعه منظم و همه جانبه آن ، در جهت ارتقاء سطح همكاريهاي بين بخشي و فرا بخشي و جلب مشارکت همگاني و استفاده از خرد جمعي بيش از پيش تلاش نمائيم .
6-    ما مصميم كه : از منابع به نحو مطلوب و بهينه استفاده نموده خردمندانه صرفه جويي نموده و از اسراف و تبذير پرهيز نمائيم.
7-    ما مصمميم كه : در جهت ارتقاي سطح سلامت جامعه در همه ابعاد ارائه خدمات بهداشتي و درماني مناسب و مطلوب ، آموزش بهداشت ، توانمند سازي كاركنان ، مديران و متخصصان تلاش و كوشش نمائيم.
8-    ما مصمميم كه : با آموزش و تربيت نيروي انساني بر اساس اصول آموزشي و تربيتي در جهت تأمين نيازهاي جامعه از اين حيث مجددانه بكوشيم.

تاریخ به روز رسانی:
1391/03/30
تعداد بازدید:
616
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal