قابل توجه شرکت کنندگان در بخش کتابخوانی و درک مفاهیم جشنواره صحیفه سجادیه


 منبع آزمون بخش کتابخوانی و درک مفاهیم بر روی سایت جشنواره http://www.sahife.nahad.ir قرار گرفت.
قابل توجه شرکت کنندگان در بخش کتابخوانی و درک مفاهیم جشنواره صحیفه سجادیه پنجمین جشنواره صحیفه دانشگاهیان :
به اطلاع شرکت کنندگان در بخش کتابخوانی و درک مفاهیم پنجمین جشنواره صحیفه سجادیه دانشگاهیان سراسر کشور می رساندفایل منبع آزمون بخش کتابخوانی و درک مفاهیم(کتاب "صحیفه زندگی") بر روی سایت جشنواره قرار گرفته است و قابل دریافت می باشد. لذا ضمن توجه به نکات ذیل شرکت کنندگان در این بخش می توانند از لینک مربوطه منبع آزمون را دریافت و نسبت به مطالعه و سپس شرکت در آزمون اقدام نمایند.
1. آزمون مرحله اول از بخش اول منبع آزمون(کتاب "صحیفه زندگی") یعنی از ابتدای کتاب تا صفحه 200 و مرحله دوم از بخش دوم یعنی از صفحه 200 تا آخر کتاب برگزار می گردد.
2. طراحی سامانه آزمون در مراحل نهایی است که از هفته آینده بر روی سایتhttp://www.sahife.nahad.ir قرار گرفته و از همان لحظه امکان شرکت در آزمون فراهم است.
3. با توجه به بازه زمانی حدودا چهار ماهه جهت شرکت در آزمون، از شرکت کنندگان محترم خواهشمند است پس از دریافت منبع آزمون(کتاب "صحیفه زندگی") از سایت جشنواره نسبت به مطالعه دقیق و باحوصله آن اقدام نموده و سپس هر زمان که آمادگی لازم و کافی را جهت شرکت در آزمون کسب نمودند، به سایت جشنواره مراجعه و نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند.
4. مهلت شرکت در آزمون تا 30 بهمن ماه می باشد و شرکت کنندگان می توانند هر زمان که بخواهند نسبت به شرکت در آزمون اقدام نمایند.

                                                                                                                                             امور فرهنگی و دفتر نهاد رهبری دانشگاه
تاریخ به روز رسانی:
1392/09/04
تعداد بازدید:
202
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal