***قابل توجه دانشجویان محترم کارآموزی مشهد***

قابل توجه دانشجویان محترم  کارآموزی مشهد
با توجه به صورتجلسه شورای دانشجویی  بیستم خرداد ماه 1393 موارد ذیل جهت اسکان در خوابگاه های دانشجویی مشهد تایید و اعمال خواهد گردید:
1- اسکان دانشجویان در دو خوابگاه فارابی 2 و پردیس که به محل کار آموزی ها نزدیک می باشد در نظر گرفته شده است. هزینه اسکان طبق برنامه اعلام شده از آموزش به ازای هر شب اقامت در خوابگاه در روزهای کارآموزی به صورت روزانه معادل 20000 ریال محاسبه و در پرونده دانشجو ثبت خواهد شد.
* تبصره: چنانچه بعضی از دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه و سلف سرویس قبل یا بعد از اتمام کارآموزی مشهد مقدس می باشند اجازه اسکان  در حد مقدورات با هزینه تمام شده  به مبلغ 70000 ریال منوط به رضایت خانواده ها بلا مانع می باشد.
* آدرس خوابگاه پردیس ویژه خواهران: خیابان کوهسنگی، کوهسنگی 3 و5 - پلاک 95
* آدرس خوابگاه فارابی 2 ویژه برادران: خیابان احمدآباد، قائم1، پلاک 12
2- پخت غذا  با توجه به هماهنگی های انجام شده  باسلف سرویس بیمارستان قائم خواهد بود. لذا  کلیه دانشجویان در صورت تمایل می توانند جهت سرو غذا به سلف سرویس  بیمارستان قائم مراجعه و یا طی هماهنگی با سرپرست مستقر در خوابگاه ها در ساعات مشخص شده غذای بسته بندی شده خود را در خوابگاه تحویل بگیرند.
تبصره : هزینه غذا به ازای هر پرس ناهار یا شام وفق آیین نامه تغذیه معادل 5000 ریال خواهد بود. در صورت عدم استفاده دانشجو از ژتون رزرو شده و عدم ابطال آن در 24 ساعت قبل از سرو غذا، دانشجو معادل قیمت تمام شده به مبلغ  70000ریال جریمه خواهد شد. ضمناً هزینه بسته بندی غذای سرو شده ( مبلغ 6500 ریال) در داخل خوابگاه بعهده دانشجو خواهد بود.
3- سرویس دهی  به دانشجویان با استفاده از قطار شهری و «توزیع من کارت» بوده و شارژ کارت ها بر اساس تعداد روزهای کارآموزی و رفت و آمد دانشجویان خواهد بود.
4- وسایل شخصی مورد نیاز: پتو، متکا، ملافه، ظروف جهت پخت و پز در روزهای تعطیل
5- ساعت مجاز ورود شبانه به خوابگاه جهت دانشجویان دختر ساعت22:30 و دانشجویان پسر 23:30 می باشد؛ ساعت خروج نیز مطابق مقررات خوابگاهی در دانشگاه 6 صبح خواهد بود.
* رعایت کلیه ضوابط و قوانین خوابگاهی، انضباطی، پوشش و اخلاق حرفه ای و حفظ شئونات دانشجویی در طول دوره کارآموزی  الزامیست.

مـدیـریت دانشـجویـی
تاریخ به روز رسانی:
1393/04/15
تعداد بازدید:
190
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal