ثبت نام وام بنیاد علوی نیمسال دوم تحصیلی97-1396

ثبت نام وام بنیاد علوی نیمسال دوم تحصیلی97-1396

ثبت نام وام بنیاد علوی نیمسال دوم تحصیلی97-1396
قابل توجه دانشجویان محترم
احتراماً به استحضار می رساند بنیاد علوی در نظر دارد در حمایت از دانشجویان محروم مستعد و متعهد تسهیلاتی با عنوان وام بنیاد علوی در اختیار واجدین شرایط قرار دهد لذا دانشجویان متقاضی در نیمسال دوم تحصیلی 97-96 می توانند با مطالعه دقیق دستوالعمل استفاده از تسهیلات مربوطه(نصب در برد امور وام و رفاه دانشجویان و همچنین فایل pdf آن در سایت دانشگاه، معاونت فرهنگی دانشجویی، قسمت امور وام و رفاه دانشجویان) اقدام به ثبت نام نمایند.
-مهلت ثبت نام از تاریخ 05/12/96 لغایت 11/12/96 می باشد.
- از طریق ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی گناباد←معاونت دانشجویی← لینک پورتال تسهیلات صندوق رفاه یا آدرس اینترنتی Portal.srd.ir/login.aspx?univ=151 ثبت نام امکان پذیر است.(همچنین دریافت و تکمیل فرم مربوطه از امور وام و رفاه دانشجویان)
-نام کاربری(شماره دانشجویی) و رمز عبور(کد ملی)می باشد.
- وام مربوطه به دانشجویان روزانه به جز مقطع کاردانی تعلق می گیرد.
- به وام مذکور کارمزدی تعلق نمی گیرد .
-نامه کسر از حقوق ضامن، جهت ضمانت می بایست عنوان نامه بنیاد علوی زده شود.(ضمانت نامه کسر از حقوق کارکنان رسمی- پیمانی و قراردادی دستگاههای دولتی پذیرفته می شود).
- برای متقاضیان داشتن شماره حساب بانک تجارت(جاری سراسری) الزامی می باشد.
- معدل دانشجو باید بالای 14 باشد.
-متقاضیان ضروری است حداقل یکی از شرایط ذیل را دارا باشند.
. می بایست دانشجو در یکی از ارگانهای (بنیاد شهید، بهزیستی، بنیاد مستضعفان و بسیجی فعال) پرونده داشته و معرفی معتبر از ارگانهای مذکور ارائه نمایند.
. نفرات اول تا سوم مسابقات قرانی کشور و بین المللی.
. اولویت با دانشجویانی که زودتر ثبت نام نمایند خواهد بود.
**با توجه به اهمیت ضریب محرومیت منطقه که می بایست 5 به بالا باشد، ضروری است دانشجویان متقاضی قبل از ثبت نام به اموروام و رفاه دانشجویان مراجعه تا اطلاعات منطقه ثبت و در صورت واجد شرایط بودن از طریق پورتال ثبت نام نمایند.
اداره امور وام و رفاه دانشجویان
تاریخ:
1396/12/05
تعداد بازدید:
217
منبع:
Powered by DorsaPortal