آغاز ثبت نام وام بنیاد علوی نیمسال دوم تحصیلی 97-1396

آغاز ثبت نام وام بنیاد علوی نیمسال دوم تحصیلی 97-1396

احتراماً به استحضار می رساند بنیاد علوی در نظر دارد در حمایت از دانشجویان محروم مستعد و متعهد تسهیلاتی با عنوان وام بنیاد علوی در اختیار واجدین شرایط قرار دهد لذا دانشجویان متقاضی در نیمسال دوم تحصیلی 97-96 می توانند با مطالعه دقیق دستوالعمل استفاده از تسهیلات مربوطه(نصب در برد امور وام و رفاه دانشجویان و همچنین فایل pdf آن در سایت دانشگاه، معاونت فرهنگی دانشجویی، قسمت امور وام و رفاه دانشجویان) اقدام به ثبت نام نمایند.

-مهلت ثبت نام از تاریخ 03/02/97 لغایت 20/02/97 می باشد.

- از طریق ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی گنابادمعاونت دانشجویی لینک پورتال تسهیلات صندوق رفاه یا آدرس اینترنتی Portal.srd.ir/login.aspx?univ=151 ثبت نام امکان پذیر است.(همچنین دریافت و تکمیل فرم مربوطه از امور وام و رفاه دانشجویان)

-نام کاربری(شماره دانشجویی) و رمز عبور(کد ملی)می باشد.

- وام مربوطه به دانشجویان روزانه به جز مقطع کاردانی تعلق می گیرد.

- به وام مذکور کارمزدی تعلق نمی گیرد .

-نامه کسر از حقوق ضامن، جهت ضمانت می بایست عنوان نامه بنیاد علوی زده شود.(ضمانت نامه کسر از حقوق کارکنان رسمی- پیمانی و قراردادی دستگاههای دولتی پذیرفته می شود).

- برای متقاضیان داشتن شماره حساب بانک تجارت(جاری سراسری) الزامی می باشد.

- معدل دانشجو باید بالای 14 باشد.

-متقاضیان ضروری است حداقل یکی از شرایط ذیل را دارا باشند.

. می بایست دانشجو در یکی از ارگانهای (بنیاد شهید، بهزیستی، بنیاد مستضعفان و بسیجی فعال) پرونده داشته و معرفی معتبر از ارگانهای مذکور ارائه نمایند.

. نفرات اول تا سوم مسابقات قرانی کشور و بین المللی.

. اولویت با دانشجویانی که زودتر ثبت نام نمایند خواهد بود.

**با توجه به اهمیت ضریب محرومیت منطقه که می بایست 5 به بالا باشد، ضروری است دانشجویان متقاضی قبل از ثبت نام به اموروام و رفاه دانشجویان مراجعه تا اطلاعات منطقه ثبت و در صورت واجد شرایط بودن از طریق پورتال ثبت نام نمایند.

اداره امور وام و رفاه دانشجویان
تاریخ:
1397/02/02
تعداد بازدید:
209
منبع:
Powered by DorsaPortal