گزارش عملکرد سالانه مدیر عامل شرکت پخش البرز گناباد به معاونت غذا و دارو دانشگاه

به مناسبت روز داروساز جناب آقای ذوالقدر مدیر عامل شرکت پخش البرز شعبه گناباد پیام تبریک مدیر عامل محترم شرکت پخش البرز تهران جناب آقای مهندس آرین نژاد  را به معاون محترم غذا ودارو جناب آقای دکتر کریمی ابراز نمودند . ایشان اساس مدیریت خود را بر پایه تکریم نیروی انسانی شرکت و برمبنای اهداف شرکت سرمایه گذاری پخش البرز ، تعامل با مشتریان که اکثرا" بیمارستان های دولتی می باشند را  سرلوحه کار خود قرارداده اند . 

در این دیدار دکتر کریمی از شرکت پخش البرز به خاطر توزیع داروی عادلانه در حوزه تحت پوشش جنوب خراسان  رضوی و کل خراسان جنوبی تشکر و قدر دانی نمودند و اذعان داشتند در شرکت پخش البرز از زمان مدیریت آقای ذوالقدر تحول شگرف بوجود آمده است و این راه همچنان ادامه دارد . و گواه این ادعا قدردانی  از تلاش خالصانه و بی دریغ این شرکت توسط معاونت های غذا و دارو بیرجند و تربت حیدریه در جلسات مختلف بوده است .

لازم بذکر است شرکت پخش البرز علاوه بر دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی ، محصولات غذایی را نیز توزیع می کند و از لحاظ عملکرد ، شعبه گناباد این شرکت به گفته آقای ذوالقدر جزء پنج شعبه برتر در سطح کشور می باشد .


تاریخ:
1398/06/05
تعداد بازدید:
235
منبع:
Powered by DorsaPortal