کمک یک و نیم میلیارد ریالی خیر نیکو کار بجستانی جهت توسعه و تجهیز بیمارستان آیت ا... مدنی

کمک یک و نیم میلیارد ریالی خیر نیکو کار بجستانی جهت توسعه و تجهیز بیمارستان آیت ا... مدنی

کمک یک و نیم میلیارد ریالی خیر نیکو کار بجستانی جهت توسعه و تجهیز بیمارستان آیت ا... مدنی

کمک یک و نیم میلیارد ریالی مرحوم حاج عباس نیازمند از خیران نیکوکار شهرستان بجستان، جهت توسعه و تجهیز به بیمارستان آیت ا... مدنی این شهر اهدا شد. مرحوم حاج عباس نیازمند درآخرین روزهای حیات خود، در اقدامی خداپسندانه و ایثارگرایانه وصیت نمود تا مبلغ یک و نیم میلیارد ریال از اموال وی، جهت توسعه و تجهیز بیمارستان آیت ا... مدنی بجستان اختصاص یابد. با هدف ادای احترام به روح والای این خیر نیک اندیش و ابراز همدردی با خانواده این مرحوم، دکتر صادقی‌نسب، قائم مقام ریاست دانشگاه علوم پزشکی گناباد در امور مشارکت‌های مردمی، نیک‌پور مدیرعامل مجمع خیرین سلامت دانشگاه، دکتر کریمیان عضو مجمع خیرین سلامت شهرستان بجستان و جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان آیت ا... مدنی این شهرستان با حضور در منزل آن مرحوم، ضمن قرائت فاتحه، از خداوند متعال طلب رحمت و مغفرت برای این خیر بزرگوار نمودند. 
دکتر صادقی‌نسب در این دیدار ضمن ابراز خوشنودی از عملکرد کم‌نظیر خیرین حوزه سلامت در شهرستان بجستان، عنوان کرد: خیرین سلامت کمک‌های خوبی در حوزه بهداشت و درمان داشته‌اند و دانشگاه علوم پزشکی را در بخش‌های مختلف یاری کرده‌اند.
دکتر صادقی‌نسب ضمن تقدیر از اقدام این خیر نیک‌اندیش، از درگاه حضرت حق برای آن عزیز سفرکرده علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و توفیق تداوم در امور خیر و خداپسندانه را آرزو نمود.
در ادامه برادر مرحوم نیازمند ضمن تقدیر و تشکر از حضور میهمانان، ابراز امیدواری کرد روح برادر فقیدشان از این اقدام خداپسندانه شاد باشد.
وی افزود: تنها خواسته ایشان و فرزندان آن مرحوم، هزینه کرد صحیح این مبلغ در جهت توسعه بیمارستان و خدمت به مردم شریف منطقه و تسریع در شروع کار و اجرای پروژه است.

تاریخ:
1398/02/01
تعداد بازدید:
335
منبع:
Powered by DorsaPortal