.

جلسه هم اندیشی گروه پرستاری سالمندی و روان پرستاری دانشکده پرستاری با ادارات بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی( ره)، خیریه فرزانگان مهرجاویدان و جمعیت دستان مهرآفرین"

.
   
   

   در راستای اهداف گروه پرستاری سالمندی و ارائه الگوی خدمات محور به سالمندان جلسه­ای با حضور ریاست محترم دانشکده پرستاری، اساتید گروه­های مختلف آموزشی و مدعوینی از اداره محترم بهزیستی سرکار خانم حمزه، کمیته امداد امام خمینی ( ره) جناب آقای فرهودی، مؤسسه خیریه فرزانگان جناب آقای قامتی و خیریه جمعیت دستان مهرآفرین جناب آقای مهندس ایزدی و دانشجویان ارشد پرستاری سالمندی جهت ارائه گزارش های تهیه شده در خصوص " بررسی محله دوستدار سالمند" برگزار گردید..

در این جلسه ارائه گزارش از یکی از محله های شهر گناباد با توجه به محل سکونت دانشجویان از لحاظ مؤلف های شهر دوستدار سالمند و همچنین الگوهای تعامل، روابط اجتماعی، مشارکت اجتماعی و محلی در منطقه صورت گرفت همچنین از بررسی های انجام شده از 3 سالمند ساکن در همان منطقه به لحاظ بررسی از نظر معیارهای ایمنی، محیط، بهداشت و سلامتی و مشخص نمودن نیازهای آنان گزارشاتی داده شد.

در انتها شرکت کنندگان در جلسه به بیان نقطه نظرات و ارائه راهکارهایی جهت تعامل و همکاری بیشتر دانشگاه با سایر ارگان های ذیربط پرداختند. آقای دکتر محمدپور ریاست دانشکده پرستاری ضمن تشکر و قدردانی از حضور نمایندگان و مسئولین محترم ادارات شرکت کننده در این جلسه، حرکت گروه پرستاری سالمندان را به جهت ارائه خدمات علمی و تعاملی و حضور دانشجویان در جامعه و برداشتن سدهای بین دانشگاه و مردم را شایسته تقدیر دانستند و از اساتید و دانشجویان این گروه تداوم این برنامه ها را خواستار شدند. 

همچنین در این جلسه که با هماهنگی و برنامه ریزی خانم دکتر صادق مقدم برگزار گردید. ایشان یکی از مهمترین اهداف آموزشی دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی پرستاری سالمندی را حرکت به سمت آموزش پاسخگو و خدمات محور عنوان نمودند.

 
 
تاریخ:
1398/03/27
تعداد بازدید:
63
منبع:
Powered by DorsaPortal