راه اندازی سامانه انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاهها

سامانه ویژه دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه های تحت پوشش وزارت بهداشت درمان  و آموزش پزشکی در مقاطع کاردانی،کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه ای(پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی) آدرس سایت :
 
 http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir
 
توصیه می گردد دانشجویان قبل از ثبت نام در سامانه شرایط و ضوابط زیر را با دقت مطالعه و درصورت واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند. 

 

  گروه جامعه هدف بر اساس آیین نامه:

 1. فرزند اناث شاهد
 2. فرزند ذکور شاهد
 3. همسر شاهد
 4. جانبازان 50% و بالاتر و آزادگان
 5. فرزندان اناث جانبازان 50% و بالاتر و آزادگان
 6. فرزندان ذکور جانبازان 50% و بالاتر و آزادگان
 7. همسر جانبازان 50% و بالاتر و آزادگان
 8. جانبازان 25 الی 49%
 9. همسر جانباز 25 الی 49%
 10. فرزند اناث جانباز 25 الی 49%
 11. فرزند ذکور جانباز 25 الی 49%

 

 1- زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقال دانشجویان ورودی سالهای قبل رشته های تحصیلی علوم پزشکی برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-98، از مورخ 1398/06/12 لغایت 1398/06/22 می باشد.

 

  2- دانشجویان جدیدالورود لازم است در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام در واحد دانشگاهی محل قبولی (مبداء) اقدام نمایند .

 

  3- زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقال دانشجویان ورودی جدید رشته های علوم پزشکی برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-98، حداکثر تا تاریخ 1398/07/05 می باشد.

 

  4- انتقال دانشجو صرفا از طریق سامانه مربوطه صورت می گیرد. لذا فقط مدارک و تقاضاهای ارسال شده از طریق سامانه مورد بررسی و ملاک عمل خواهد بود.

 

  5- با توجه به ارسال پیامک در مراحل پیشرفت، رسیدگی به درخواست انتقال، ثبت شماره تلفن همراه صحیح ضروری می باشد.

 

   تذکر مهم 1 : صحت کلیه مدارک و مستندات و اطلاعات ارائه شده بر عهده دانشجو می باشد و در صورت مشاهده مغایرت اطلاعات ارائه شده، در هر مرحله از فرآیند، بررسی درخواست و نتیجه کان لم یکن تلقی خواهد شد.

 

   تذکر مهم 2 : پس از انجام انتقال، عواقب ناشی از عدم تطبیق نظام آموزشی، عدم پذیرش واحدهای درسی گذرانده شده در دانشگاه مبداء و اخذ واحدهای درسی مورد نیاز در دانشگاه مقصد، متوجه دانشجو خواهد بود و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بنیاد شهید و امور ایثارگران نمی باشد.

 

 

 

 

تاریخ:
1398/06/22
تعداد بازدید:
34
منبع:
Powered by DorsaPortal