1398/08/20

برگزاری اولین همایش منطقه‌ای علوم اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، اولین همایش منطقه‌ای علوم اعصاب در تالار دکتر قهرمانی پردیس دانشگاه برگزار شد.
به گزارش وب‌دا، در این همایش که توسط کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پزشکی و با همکاری کارگروه تعالی علوم اعصاب کلان منطقه 9 آموزشی برگزار شد، اساتیدی از دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، خراسان شمالی و گناباد، مطالبی را درباره جنبه‌های مختلف علوم اعصاب ارائه کردند.
نوروژنتیک، درمان‌های جدید آسیب‌های نخاعی در تروما و Stem cell therapy در بیماری‌های نورولوژیک و درمان صرع مقاوم به درمان از محورهای اصلی این همایش بود.
 
دکتر فروغی‌پور، مدیرگروه مغز و اعصاب دانشگاه‌ علوم پزشکی مشهد در این همایش با تاکید بر ضرورت افزایش همکاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد با دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد و بیرجند، اظهار کرد: استقبال دانشجویان از این همایش خیلی خوب بود و برگزاری چنین همایش‌های علمی توسط دانشجویان، علاوه بر کسب تجربه در بخش‌های آموزشی، اجرایی و مدیریتی، موجب پویایی آنها می‌شود و زمینه تبدیل پتانسیل‌های بالقوه را به بالفعل فراهم می‌کند.
دکتر فروغی پور، فضای فیزیکی و امکانات دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد را بسیار خوب توصیف کرد و افزود: دستاوردهای علمی و موفقیت‌های دانشجویان دانشکده پزشکی گناباد نشان می‌دهد، این دانشکده از نظر وضعیت علمی از سطح خوبی برخوردار است.
وی با اشاره به بازدید خود از بیمارستان علامه بهلول گنابادی، از آن به عنوان بیمارستانی مدرن و خوب یاد کرد و افزود: امکانات درمانی بیمارستان علامه بهلول از جمله طب تصویری، مراقبت‌های ویژه و ... بسیار عالی است.
تعداد بازدید:
558
Powered by DorsaPortal