معرفی نرم افزار یکپارچه ساز آی کن (IIF) توسط نمایندگان شرکت

معرفی نرم افزار یکپارچه ساز آی کن (IIF) توسط نمایندگان شرکت

جلسه معرفی نرم افزار یکپارچه ساز آی کن (IIF) با حضور نمایندگان شرکت آی کن، مدیر و کارشناسان فناوری اطلاعات دانشگاه در محل سالن ذکریا برگزار گردید.

 

در این جلسه جناب آقای مهندس شرقی، مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه ضمن خوشامدگویی در خصوص لزوم یکپارچه سازی و تسهیل نمودن تبادل اطلاعات در سامانه های مختلف دانشگاهی و کارا بودن این سیستم در بهره وری حوزه فناوری اطلاعات توضیحاتی را ارائه نمودند .

در ادامه نماینده شرکت آی کن با بیان مشکلات متعدد استفاده از نرم افزارهای جزیره ای و وجود سیستم های متعدد سازمانی که هر کدام از تکنولوژی های خاص خود بهره می برند، بر لزوم استفاده از ابزاری که بتواند یکپارچه سازی بین سیستم ها را پیاده سازی نماید تأکید نمود.

وی افزود سیستم یکپارچه‌ساز آی کن نقش گذرگاه ارتباطی بین نرم‌افزارها و سرویس‌های سازمانی و فراسازمانی را ایفا می‌کند که به طور کلی مسئولیت مدیریت پیام‌های بین نرم‌افزاری، مانیتورینگ، اعمال سطوح دسترسی، تغییر پروتکل ارتباطی (انتقال اطلاعات بین سیستم‌هایی که از تکنولوژی متفاوتی استفاده می کنند) و نیاز به ارتباط بین سامانه ای که وجود دارد را بر عهده دارد و با توجه به معماری استاندارد و زیرساخت سرویس‌گرای محصول، سازمان را در جهت نیل به معماری سرویس‌گرا و استاندارد یاری می‌رساند.

تاریخ:
1398/05/02
تعداد بازدید:
24
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal