1397/02/19

تقدیر وزیر بهداشت، از رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد

در مراسم ملی بزرگداشت روز ماما که در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، از دکتر باذلی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان یکی از 9 دانشگاه برتر علوم پزشکی کشور در حوزه مامایی تقدیر شد.

به گزارش وبدا، در این مراسم که با حضور دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و جمعی دیگر از مسئولان حوزه مامایی برگزار شد، دانشگاه علوم پزشکی گناباد به همراه دانشگاه هایی همچون تهران، مشهد، شیراز و اهواز به عنوان یکی از 9 دانشگاه برتر کشور در حوزه مامایی معرفی شد.
دکتر باذلی پس از دریافت لوح و تندیس این عنوان در گفتگو با وبدا با قدردانی از تلاش های انجام گرفته در معاونت های درمان، بهداشت و آموزش دانشگاه برای ارتقاء شاخص های مامایی و ارائه خدمات مطلوب گفت: کسب عنوان برتر در حوزه مامایی برای دانشگاه علوم پزشکی گناباد افتخار ارزشمندی است که این موفقیت را به همه همکاران ارجمندم بویژه در حوزه مامایی تبریک عرض می نمایم.
وی افزود: تمام تلاش مجموعه دانشگاه علوم پزشکی گناباد، ارائه خدمت شایسته و مطلوب در جهت حفظ و ارتقاء سلامت مردم منطقه در تمامی حوزه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

 
 
 
 
متن لوح به این شرح است:
جناب آقای دکتر باذلی
رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد
با سلام
تامین و بهبود سلامت مادران و نوزادان این مرز و بوم و گام برداشتن در مسیر ارتقای شاخص های سلامت مرتبط با سلامت خانواده نمایانگر تلاش جمعی سیاست گزاران، برنامه ریزان و مجریان دلسوز عرصه سلامت است.
تلاش خستگی ناپذیر حضرتعالی، مسئولان محترم دانشگاه و همکاران گروه مامایی در ارتقاء کیفی خدمات آموزشی، درمانی و بهداشتی و حفاظت از دستاوردهای طرح تحول سلامت، بویژه اجرای برنامه ترویج زایمان طبیعی که سبب حفظ و افزایش سطح سلامت مادران، کودکان و در نهایت جامعه می شود؛ قابل تقدیر است.
امیدوارم با توکل به خدای بزرگ و تلاش و همکاری بیش از پیش، شاهد دستیابی به اهداف نظام سلامت در کشور عزیزمان باشیم.
دکتر سید حسن هاشمی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 
تعداد بازدید:
194
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal