برگزاری کارگاه آموزشی عملی و تئوری غربالگری و تشخیص زودرس سرطان پستان به مناسبت هفته بانوان

برگزاری کارگاه آموزشی عملی و تئوری غربالگری و تشخیص زودرس سرطان پستان به مناسبت هفته بانوان

در خصوص عوامل خطر و علائم سرطان پستان، تشخیص زود هنگام و غربالگری سرطان پستان، اصول خود مراقبتی برای پیشگیری و تشخیص زود هنگام و...بیان شد.
تامین سلامت زنان از مفاهیم زیر بنایی در توسعه است. وضعیت سلامت زنان تاثیر به سزایی بر سلامت فرزندان، خانواده و جامعه پیرامون آنها دارد و چنانچه این موضوع نادیده گرفته شود سلامتی خانواده و جامعه نیز دچار آسیب خواهد شد.
امروزه یکی از عوامل نگران کننده در سلامتی زنان، سرطان پستان است. سرطان پستان شایعترین سرطان در خانم ها است. سالانه بین 6 تا 7 هزار نفر به مبتلایان سرطان پستان در کشور اضافه می شود. 90 درصد موارد سرطان پستان اگر به موقع تشخیص داده شوند قابل درمان هستند. در حال حاضر تشخیص زودرس سرطان پستان، یکی از مهمترین راه های مقابله با سرطان پستان است. در همین راستا کارگاه آموزشی عملی و تئوری غربالگری و تشخیص زودرس سرطان پستان توسط گروه سلامت خانواده، جمعیت و مدارس در محل سالن اجتماعات معاونت بهداشت برگزار شد.
در این کارگاه مطالبی در خصوص عوامل خطر و علائم سرطان پستان، تشخیص زود هنگام و غربالگری سرطان پستان، اصول خود مراقبتی برای پیشگیری و تشخیص زود هنگام و...بیان شد.
تاریخ:
1397/08/01
تعداد بازدید:
37
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal