به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج مقارن با سالروز ازدواج حضرت علی(ع ) و حضرت فاطمه( س) مراسم اهداء جوائز به تعدادی از زوجین در شرف ازدواج برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج مقارن با سالروز ازدواج حضرت علی(ع ) و حضرت فاطمه( س) مراسم اهداء جوائز به تعدادی از زوجین در شرف ازدواج برگزار شد.
در این مراسم که به همت گروه سلامت خانواده، جمعیت و مدارس معاونت بهداشت و در محل مرکز خدمات جامع سلامت فیاض بخش برگزار شد، مسئول مرکز خدمات جامع سلامت فیاض بخش، مسئول سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشت و مشاورین ازدواج حضور داشتند.
قهرمانی، مسئول سلامت جوانان معاونت بهداشت ضمن تبریک هفته ازدواج اظهار داشت:
ازدواج بزرگ‌ترین و مهمترین فصل کتاب زندگی انسان است. ازدواج موفق، زمینه تکامل مادی و معنوی افراد خانواده را فراهم می‌سازد و شکست در آن موجب ناامیدی، سرخوردگی و دلسردی، اضطراب و پریشانی در زندگی و موجب بسیاری از مشکلات روحی و روانی می‌شود، وی افزود بر هر دختر و پسری لازم است قبل از ازدواج خودشناسی داشته باشند و در مورد ویژگی‌های اخلاقی، شخصیتی، استعدادها، توانمندی‌ها، علایق،  ضعف‌ها و کاستی‌های یکدیگر خودآگاهی و شناخت کسب کرده و نیز بدانند که اهدافشان از ازدواج چیست و چه انتظاراتی از همسر آینده دارند تا بتوانند فرد مناسب‌شان را انتخاب کرده و با شناخت کامل ازدواج کنند که خوشبختانه از طریق برگزاری کلاس‌های مشاوره قبل از ازدواج تا حد زیادی برای دست یافتن به این مهم اقدام شده است.
تاریخ:
1398/05/15
تعداد بازدید:
21
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal