1398/07/09

دانشجویان در هنگام ثبت نام دغدغه خوابگاه نداشته باشند

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: با توجه به وضعیت شهرستان و مساعدت ریاست محترم دانشگاه و همه دست اندرکاران، سعی مان بر این است که وقتی دانشجویان برای ثبت نام به این دانشگاه مراجعه می کنند دغدغه خوابگاه نداشته باشند.

دکتر محمدحسن مینوئیان حقیقی در حاشیه بازدید از محل ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 98 این دانشگاه ، با بیان این مطلب گفت: تمام همکاران ما در حوزه فرهنگی دانشجویی تلاش می‌کنند که برای 100 درصد دانشجویان دختر خوابگاه تأمین شود؛ ولی متاسفانه چندین و چند سال بوده که به علت کمبود فضای خوابگاهی، دانشجویان پسر در 50 درصد زمان تحصیل خود از خوابگاه بهره مند می شوند.

وی خاطرنشان کرد: همه ساله بر تعداد دانشجویان افزوده شده و اگر تعدادی از دانشجویان نتوانند در خوابگاه های دولتی اسکان داده شوند سعی می کنیم با استفاده از خوابگاه های مشارکتی مشکل آنها را حل کنیم.

وی ضمن تشکر از ریاست محترم دانشگاه، معاونت محترم آموزشی و همه دست اندرکاران ثبت نام پذیرفته شدگان این دانشگاه، اظهار کرد: امروز طی بازدیدی که انجام شد مشخص بوده که روند ثبت نام با نظم و ترتیب خیلی مناسبی در حال انجام بوده که آن نتیجه تلاش همه افرادی که اینجا و در پشت صحنه خدمت می کنند است.

وی ضمن تبریک به دانشجویان جدیدالورود ، تصریح کرد: برنامه های توجیهی برای همه دانشجویان جدیدالورود در نظر داریم که این کار در دو روز برگزار خواهد شد که در آن دانشجویان جدید با محیط دانشگاه آشنا شده و موارد لازم به استحضار آنها خواهد رسید.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: امیدوارم دانشجویان عزیز پس از پایان دوران تحصیل، با خاطره خوشی فارغ التحصیل شده و گناباد را ترک ‌کنند.
تعداد بازدید:
91
Powered by DorsaPortal