1397/04/26

تامین خوابگاه کارآموزی تابستانی دانشجویان در مشهد

تامین خوابگاه کارآموزی دانشجویان در مشهد
مدیر دانشجویی دانشگاه ضمن اعلام این خبر گفت: مطابق سنوات گذشته و بنا بر اعلام نیاز معاونت آموزشی دانشگاه جهت تامین خوابگاه برای دانشجویانی که در تابستان کارآموی دارند، پس از پیگیری انجام شده و مکاتبات صورت گرفته از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی، 2 خوابگاه جهت اسکان دانشجویان تامین شده است.
علی اکرامی افزود: از آنجایی که غالبا دانشجویان حاضر در کارآموزی تابستانی غیر بومی هستند، لذا برای اسکان در شهر مشهد و طی کردن مدت کارآموزی دچار مشکلاتی می شوند که معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه هرساله با اجاره کردن فضای خوابگاهی و تامین اسکان مورد نیاز دانشجویان در جهت رفع این مشکلات برآمده است.
وی افزود: دانشجویانی که در تابستان 1397 در مشهد مقدس کارآموزی دارند  بایستی پس از هماهنگی با اداره امور خوابگاههای دانشگاه و دریافت تاییدیه امورخوابگاهها، جهت استفاده از خوابگاه به آدرسهای زیر مراجعه کنند:
آقایان: مشهد - ابتدای خیابان دانشگاه - میدان سعدی - خوابگاه دانشجویی خودگردان پارس نو
خانمها: مشهد - میدان تقی آباد - بعد از کوهسنگی 3 - پلاک 95 - خوابگاه دانشجویی پردیس
 
به گفته مدیر دانشجویی دانشگاه این دانشجویان بایستی کلیه قوانین و آیین نامه های داخلی خوابگاه و قوانین پوشش و رفتار حرفه ای را در مدت اقامت رعایت نمایند. همچنین ساعت مجاز خروج از خوابگاه 6 صبح و آخرین ساعت مجاز ورود به خوابگاه 21:30 شب می باشد.
 
 
تعداد بازدید:
585
Powered by DorsaPortal