نشست معاونین آموزشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور یکشنبه مورخ بیست و یکم آبان ماه 1396 در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید
نشست معاونین آموزشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور یکشنبه مورخ بیست و یکم آبان ماه 1396 در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید

DG8A0730 278586 copy

\r\n

بازنگری بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی

\r\n

نشست معاونین آموزشی دانشگاههای علوم پزشکی کشور یکشنبه مورخ بیست و یکم آبان ماه 1396 در محل ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار گردید. در این نشست جناب آقای دکتر هاشمی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکتر لاریجانی معاون آموزشی وزارت متبوع و همچنین دکتر نمکی معاون اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی حضور داشتند.

\r\n

دکتر لاریجانی معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان اینکه هدف از این نشست مشارکت معاونین آموزشی دانشگاهها در بازنگری بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی است گفت: هدف این است که برنامه های حوزه آموزش با مشارکت تمامی دانشگاهها به عنوان مجریان این برنامه ها طراحی شود. وی افزود: برنامه های تحول در سطح ملی تدوین شده و لازم است ترجمان این برنامه ها در سطح منطقه، دانشگاه و دانشکده ها و گروه های آموزشی و سایر سطوح پایین تر تدوین شود و امیدواریم با این ترجمان ها بسترهای اجرای بسته ها در تمامی سطوح نظام سلامت فراهم گردد.

\r\n

دکتر رضا اسماعیلی معاون آموزشی دانشگاه بیان کردند که در این نشست یک روزه مهمترین مسایل مربوط به آموزش علوم پزشکی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. مسئولین بسته های تحول و نوآوری آموزش پزشکی نیز در این نشت گزارشی از مهمترین دستاورد ها و نوآوری های حوزه آموزش پزشکی ارایه نمودند. دکتر اسماعیلی افزودند که در بخشی از این نشست کارگروه هایی متشکل از مدیران حوزه آموزش وزارت بهداشت و معاونین kargoruh 1 278645 copyآموزشی دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی کشور تشکیل و به بازنگری بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی پرداخته شد.

تاریخ:
1396/08/23
تعداد بازدید:
7
منبع:
Powered by DorsaPortal