حضور مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه در در دومین کنگره بین المللی عفونت های مرتبط با مراقبت از بیمار
حضور مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه در در دومین کنگره بین المللی عفونت های مرتبط با مراقبت از بیمار

دومین کنگره بین المللی استراتژی‌های پیشگیری برای عفونت‌های مرتبط با مراقبت از بیمار به همت گروه اطفال، عفونی، جراحی و با حضور دانشمندان و پژوهشگران داخلی و خارجی به منظور آشنایی با جدیدترین دستاوردهای پژوهشگران و محققان و بحث و تبادل نظر در زمینه پیشگیری از عفونت و مراقبت از بیمار، 28 الی 30 فروردین سال 1397 در مشهد برگزار گردید.

عفونت های بیمارستانی، بهداشت دست، عفونت های زخم جراحی، عفونت های کاتتر، عفونت های ICU و NICU و عفونت های ادراری از جمله محورهای این کنگره بوده است. در این کنگره علاوه بر حضور سخنرانان برجسته داخلی، سخنرانانی از کشورهای سویس، هنگ کنگ، آلمان، فرانسه، کانادا و آمریکا حضور داشته اند.

دکتر جلال مردانه مدیر توسعه و ارزیابی تحقیقات دانشگاه به عنوان داور عضو پنل تخصصی عفونت های مرتبط با کتتر و دیالیز در این کنگره شرکت نموده اند. شایان ذکر است که خانم زهره احراری سوپروایزر کنترل عفونت بیمارستان علامه بهلول و خانم میترا توکلی زاده نوقابی کارشناس واحد توسعه تحقیقات بالینی این بیمارستان، مقالات خود را با عناوین"رعایت بهداشت دست در میان کارکنان بهداشتی در بیمارستان علامه بهلول در سال 1396" و "الگوهای مقاومت آنتی بیوتیکی باکتریهای مولدعفونتهای دستگاه ادراری در بیمارستان علامه بهلول گناباد" ارائه نمودند که به عنوان پوستربرتر در بخش پوستر و پوستر الکترونیک معرفی گردید. همچنین خانم مرضیه کمالی کارشناس ایمنی بیمار نیز در این کنگره شرکت کردند.

 
 
تاریخ:
1397/02/03
تعداد بازدید:
22
منبع:
Powered by DorsaPortal