برگزاری همایش آموزشی مراقبت از سالمند در منزل ویژه مراقبین سالمندان

برگزاری همایش آموزشی مراقبت از سالمند در منزل ویژه مراقبین سالمندان به همت دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد

برگزاری همایش آموزشی مراقبت از سالمند در منزل ویژه مراقبین سالمندان به همت دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گناباد

( به مناسبت هفته بهداشت)

همایش آموزشی مراقبت از سالمند در منزل ویژه مراقبین سالمندان به مناسبت هفته سلامت در روز دوشنبه 3/2/1397 به همت دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی، گروه پژوهشی سلامت سالمندی مرکز تحقیقات و توسعه اجتماعی ارتقاء سلامت دانشگاه، اداره بهزیستی، ستاد برگزاری هفته سلامت، طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه اداره بهزیستی(CBR) در سالن اجتماعات اداره بهزیستی برگزار گردید.

در این همایش یک روزه که با حضور ریاست محترم اداره بهزیستی، اساتید هیئت علمی دانشگاه، دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری سالمندان، دانشجویان کارشناسی پرستاری و مراقبین سالمندان برگزار گردید در مورد مباحثی از جمله مراقبت از سالمندان، ایمنی سالمندان در منزل، تغذیه سالمندان، جهت مراقبین مطالبی ارائه گردید.

در ابتدا سرکار خانم دکتر لیلا صادق مقدم مدیر گروه سلامت جامعه ، روان وسالمندی مطالبی را در مورد مراقبت از سالمندان تشریح نمود، در ادامه آقایان عجم و و باقری دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری سالمندان مطالبی در مورد تغذیه سالمندان و ایمنی سالمندان ارائه نمودند.

از جمله اقدامات انجام شده در این همایش یک روزه پایش فشار و قند خون مراقبین در ایستگاه های سلامت واقع در سالن اجتماعات توسط سرکار خانم مرادی و دانشجویان ترم 6 کارشناسی پرستاری دانشکده بود.

تاریخ:
1397/02/05
تعداد بازدید:
40
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal