فراخوان دومین رویداد ملی ایده‌بازار فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی

-

با توجه به برگزاری "دومین رویداد ملی ایده‌بازار فرآورده‌های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی"، به استحضار می‌رساند مهلت ارسال طرح‌ها و ایده‌های فناوران تا پایان اسفندماه 1398 تمدید گردیده است. دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف حل چالش‌ها و نیازهای صنعت کشور از طریق شناسایی و حمایت از فناوری‌های نوآورانه و بهره‌برداری شرکت‌ها و فعالین صنایع کشور از این فناوری‌ها اقدام به برگزاری این رویداد نموده است. از این رو درخواست می‌شود این موضوع به نحو مطلوب به فناوران آن دانشگاه که صاحب طرح، محصول و یا فناوری مرتبط با محورهای این رویدادهستند، اطلاع‌رسانی گردد. محورهای دریافت طرح، ایده و محصول در این رویداد عبارتند از:

1. مواداولیه 2. فرمولاسیون 3. تکنولوژی 4. ماشین آلات( ساخت ، کنترل،بسته بندی)

5.بسته بندی 6.لجستیک 7. بازاریابی 8.فناوری های دیجیتال 9.خدمات

فناوران محترم می‌بایست مشخصات طرح، ایده یا محصول خود را حداکثر تا پایان اسفندماه 1398 از طریق تارنمای رویداد به نشانیwww.cosmetic.ideasbazaar.ir ارسال نمایند.

در صورت وجود هرگونه ابهام و یا پرسش، خواهشمند است با دفتر ایده‌بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان کارگزار رسمی تبادل فناوری دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شماره تلفن 66175937-021 تماس حاصل فرمایید.

تاریخ:
1398/12/07
تعداد بازدید:
94
منبع:
Powered by DorsaPortal