فعالیتهای هفته داوطلب در سال 89

فعالیتهای هفته داوطلب در سال 89
در تاریخ 89/9/11 داوطلبان سلامت در محل دفتر امام جمعه شهرستان حضور یافتند . در این جلسه ضمن ملاقات داوطلبان با امام جمعه محترم ،مسئول برنامه مشارکت مردمی با تشریح فعالیتهای رابطین سلامت و دستاوردهای آن ، خواستار همکاری بیشتر مردم با این قشر داوطلب شد .
پس از آن امام جمعه محترم حجت الاسلام حاج آقای صادقی با تشکر از خدمات ارزنده و داوطلبانه این قشر زحمتکش برای آنها آرزوی موفقیت نمودند و با توجه به نقش روحانیت در تغییر رفتار مردم جهت تحقق اهدف این برنامه خواستار تعامل بیشتر داوطلبان با روحانیون معزز شدند .
در تاریخ 89/9/12 داوطلبان سلامت در مراسم نماز جمعه فعالانه شرکت نمودند در این مراسم امام جمعه محترم شهرستان با تبریک 14 آذر ماه و روز جهانی داوطلب از خدمات ارزنده داوطلبان سلامت در عرصه مشارکت تشکر نموده و ضمن دعوت مردم به همکاری بیشتر با داوطلبان برای آنها آرزوی موفقیت نمودند .
در حاشیه این مراسم داوطلبان سلامت با توزیع بسته های شیرینی که در آنها شعار روز جهانی داوطلب درج شده بود به پذیرایی از نمازگزاران محترم پرداختند .
از دیگر برنامه های این هفته برگزاری همایش روز داوطلب در تاریخ 89/9/13 با شرکت مسئولین و داطلبان متخصص ادارات و داوطلبان سلامت بود در این مراسم معاون محترم بهداشتی جناب آقای دکتر علیمردانی ضمن تاکید بر دستاوردهای برنامه داوطلبان سلامت روز داوطلب را به آنها تبریک گفته و خواستار ادامه فعالیتها و همکاری آنها با مراکز شدند تا شاهد ارتقاء برنامه های بهداشتی در سطح دانشگاه باشیم . پس از آن نمایشنامه عاشق ناشناس که توسط داوطلبان سلامت مراکز بهداشتی درمانی تهیه شده بود اجرا گردید .
در تاریخ 89/9/14 همایش روز جهانی داوطلب در سالن مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد که داوطلبان سلامت این دانشگاه نمایشنامه عاشق ناشناس را اجرا نمودند که مورد استقبال مسئولین محترم وشرکت کنندگان قرار گرفت. همچنین سرکارخانم سمائی به عنوان مربی نمونه و سرکار خانم بتول صفریان به عنوان داوطلب سلامت نمونه این دانشگاه در مراسم شرکت نمودند .
در تاریخ 89/9/15 نمایندگان رابطین در اداره تبلیغات اسلامی حضور یافتند . در این جلسه مسئول برنامه مشارکت مردمی با تشریح فعالیتهای رابطین از ریاست محترم اداره تبلیغات اسلامی خواست تا در فرصتهای مناسب روحانیت معظم مردم را بیشتر با طرح داوطلبان سلامت آشنا کرده تا شاهد همکاری بیشتر مردم با مراکز بهداشتی درمانی در جهت ارتقا سلامت آنها باشیم .
در ادامه برنامه های مراسم هفته داوطلب چهارشنبه مورخ 89/9/17 با توجه به هماهنگی بعمل آمده ، داوطلبان سلامت در شهرداری نیز حاضر شدند و با شهردار محترم دیدار داشتند که شهردار محترم جناب آقای مهندس بنایی ضمن تشکر از زحمات داوطلبان سلامت و همکاری آنها با شهرداری مشکلات مطرح شده توسط رابطین را ثبت نموده تا نسبت به پیگیری و حل مشکلات محلات مختلف شهرستان اقدام نمایند . در پایان جلسه شهردار محترم با هدایایی از رابطین نیز تقدیر نمودند .
در تاریخهای 18 و 20 و 21 آذر ماه داوطلبان سلامت از کارگاه سفالگری آقای توسلی در مند بازدید نمودند .
در روز جمعه 89/9/19 داوطلبان سلامت با خانوارهای تحت پوشش خود در پیاده روی خانوادگی ویژه روز داوطلب و ایدز که از محل میدان غدیر به سمت استادیوم ورزشی آزادی برگزار شد شرکت نمودند در پایان برنامه به قید قرعه به 35 نفر از شرکت کنندگان جوائزی اهدا شد .
تاریخ:
1389/09/21
تعداد بازدید:
منبع:
Powered by DorsaPortal