کلاس های آنلاین

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به برگزاری تعدادی از کلاسها به صورت آنلاین، کلیه دانشجویان می بایستی به منظور آگاهی از نحوه برگزاری کلاس ها به صورت روزانه سامانه نوید را بررسی کرده  و در صورت برگزاری کلاسها به صورت آنلاین در تاریخ و ساعت مشخص شده در کلاس ها شرکت نمایند. اطلاعات مربوط به کلاس های آنلاین و لینک ورود به کلاس از طریق صفحه درس در سامانه نوید و قسمت گفتگوها ارائه خواهد شد.

دانشجویان باید نسبت به نصب نرم افزارهای مورد نیاز برای شرکت در کلاسهای آنلاین اقدام نمایند. آموزش نصب و استفاده از نرم افزار ادوب کانکت در پایین این صفحه ارائه شده است.

یادآوری 1 :

کلاس های آنلاین طبق برنامه کلاسی ابتدای ترم که از سوی آموزش و امور کلاس های دانشگاه ارائه شده برگزار خواهد شد و در صورت لزوم به برگزازی کلاس جبرانی بایستی از قبل با اموزش و امور کلاسهای دانشگاه  هماهنگی لازم بعمل اید.

یادآوری ۲:

زمان برگزاری کلاسهای انلاین و لینک عضویت در کلاس در قسمت گفتگوهای مربوط به هر درس در صفحه کاربری هر دانشجو در سامانه نوید مشخص می باشد.

· لینک های مورد نیاز

برای سهولت استفاده دانشجویان محترم از کلاس های آنلاین؛ فایل های آموزشی از مراحل نصب تا بهره برداری و شرکت در کلاس های آنلاین تهیه و بارگذاری شده است:

1- فایل آموزش نصب و استفاده از ادوب کانکت برای سیستم عامل ویندوز

2- فایل آموزش نصب و استفاده از ادوب کانکت برای سیستم عامل اندروید

3- فایل نصبی نرم افزارAdobe Connect  برای سیستم عامل ویندوز

تاریخ به روزرسانی:
1399/01/23
تعداد بازدید:
56903
Powered by DorsaPortal