اطلاعيه ثبت نام كارداني - صرفا بر اساس سوابق تحصيلي

"بسمه تعالی"


با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانا و عرض تبریک به داوطلبانی که در آزمون کاردانی سال 1399 این دانشگاه پذیرفته شده اند به اطلاع می رساند ثبت نام و ارسال مدارک در تاریخ 29 و 30 مهر ماه 1399 به صورت اینترنتی و از طریق درگاه er.gmu.ac.ir صورت می پذیرد، خواهشمند است جهت تکمیل فرم ثبت نام و اسکن مدارک مشروحه ذیل در تاریخ فوق الذکر به سایت اعلام شده مراجعه نمائید. بدیهی است عدم مراجعه جهت ثبت نام در تاریخ یاد شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.

فرایند ثبت نام طی مراحل زیر انجام می شود:

مرحله اول : اینترنتی : به آدرس er.gmu.ac.ir مراجعه و مشخصات و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را اسکن نمائید.

ثبت نام اینترنتی (اسکن و بارگذاری مدارک) کلیه پذیرفته شدگان سال تحصیلی 1400-1399 از تاریخ 29 لغایت 30 از طریق همین سایت انجام خواهد شد.

برای عملکرد بهتر نرم افزار از مرورگر کروم استفاده کنید (برای ثبت اطلاعات، لیست های انتخابی با مرورگرهای دیگر همچون فایرفاکس باز نمی شود)

اسكن مدارك خود را با حجم كمتر از 500 كيلو بايت از نوع jpg و gif آماده نماييد.

نام كاربري و کلمه عبور جهت ورود به سامانه ثبت نام، شماره ملی شماست.

توجه فرمایید جهت سهولت روند کار با سامانه، پس از ورود به سامانه در ذیل صفحه اصلی راهنمای سامانه را دریافت و مطالعه فرمایید. پس از ورود به سامانه در سمت راست صفحه منو ثبت نام را انتخاب نماييد. براي ثبت اطلاعات دکمه ويرايش را در سمت چپ صفحه كليك نماييد و اطلاعات قابل ويرايش را پر نموده و دکمه ذخيره را انتخاب و سپس مرحله بعد را كليك نماييد

تذکر مهم: پس از ورود به سامانه، شماره دانشجویی خود را که در بالای صفحه ذکر شده، یادداشت نمایید و در کلیه فرمهای ثبت نامی شماره دانشجوئی خود را درج نمائید.

پس از ورود اطلاعات ثبت نامي جهت ارسال مدارك خود منو مدارك در سمت راست صفحه را كليك نماييد. در اين بخش براي ارسال هر مدرك دکمه ارسال فايل را در پايين صفحه انتخاب و نام مدرك را از ليست انتخاب نماييد و توضيحات را وارد نماييد. توجه داشته باشید موارد ستاره دار اجباری است و در صورتیکه تکمیل نگردد ثبت نام شما ناقص انجام خواهد گردید. سپس براي بارگذاري هر مدرك ارسال فايل را مجددا انتخاب نماييد. در پايان بارگذاري مدارك ثبت ارسالي ها را انتخاب نموده تا مدارك شما ذخيره شوند. لازم به ذكر است كليه مدارك ستاره دار (اجباري) مي بايست قبل از انتخاب دکمه ثبت ارسالي بارگذاري شده باشند.

ثبت نام اینترنتی شامل :

الف: دانلود فرم های ثبت نامی مشروحه ذیل و تکمیل و امضاء آنها و اسکن وآپلود آن در سامانه ثبت نام اینترنتی

* فرم شماره (1) فرم اخذ تعهد از فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی داخل و خارج ازکشور و دانشجویان فعلی و انصرافی دانشگاه ها

* فرم شماره (4) فرم مخصوص اخذ تعهد از پذیرفته شدگان منطقه یک، رزمندگان و ایثارگران

* فرم شماره (6) مخصوص تعهد از پذیرفته شدگان منطقه 2 و 3

*فرم شماره (7) فرم تعهد برای پذیرفته شدگان دارای تناقض معدل کتبی دیپلم درآزمون سراسری ( برای پذیرفته شدگان صرفا بر اساس سوابق تحصیلی )

* فرم شماره (13) فرم اخذ تعهد از پذیرفته شدگان سهمیه 100 درصد بومی منطقه یک، رزمندگان، شاهد، خانواده شهدا و سهمیه قبولی کد صفر(20%آزاد)

فرم شماره (17) فرم اخذ تعهد از پذیرفته شدگان سهمیه 100 درصد بومی ( منطقه دو و سه)

*فرم تعهد نامه محضری بازپرداخت تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه

*فرم رفاهی

*فرم اطلاعات دانشجویان جدید

*فرم ثبت نام دانشکده

*فرم معافیت تحصیلی ( مخصوص دانشجویان پسر)

ب: مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان درثبت نام اینترنتی اسکن و بارگذاری نمایند

1) کلیه فرم های ثبت نامی

2) تصویر تمام صفحات شناسنامه

3) تصویر پشت و روی کارت ملی

4) یک قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری (لازم به ذکر است در زمان ارسال مدارک بایستی دوازده قطعه عکس به دانشگاه ارسال گردد.)

5) مدرک نظام وظیفه (برای برادران )

6) اصل حکم مرخصی سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید شرط سازمان متبوع

7) ارائه فرم انصراف قطعی از تحصیل برای دانشجویان اخراجی آموزشی و یا دانشجویان انصرافی دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، حداکثر تا تاریخ 31/05/1399

8) تاییدیه تحصیلی( برای این منظور پذیرفته شدگان بایستی به یکی از دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه و تاییدیه تحصیلی خود را از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود درخواست نمایند و رسید آن را به اداره پذیرش و ثبت نام دانشگاه تحویل نمایند.)

9) اصل گواهی مدرک تحصیلی دیپلم به شرح ذیل:

نظام قدیم آموزش متوسطه

- اصل یا گواهی مدرک تحصیلی دوره چهارساله یا دوره شش ساله دبیرستان و یا هنرستان با مهر و امضای مدیر دبیرستان و یا هنرستان با درج نوع دیپلم، بخش و شهرستان محل اخذ دیپلم

- گواهی تحصیلی سال ماقبل و دو سال ماقبل دیپلم با درج بخش و شهرستان محل تحصیل با مهر و امضای مدیر دبیرستان و یا هنرستان

نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی

- اصل مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی با مهر و امضای مدیر مرکز پیش دانشگاهی با درج رشته تحصیلی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی

- اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام آموزشی ترمی واحدی/ سالی واحدی با مهر و امضای مدیر دبیرستان و یا هنرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک

- اصل مدرک و یا گواهی سال ماقبل دیپلم با مهر و امضای مدیر دبیرستان و یا هنرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک

نظام آموزشی جدید

         - اصل مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره دوم متوسطه با مهر و امضای مدیر دبیرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک

   - فرم 602 ( گزارش کلی سوابق تحصیلی پایه های دهم تا دوازدهم) قابل دریافت از دبیرستان محل تحصیل با مهر و امضای مدیر دبیرستان

مرحله دوم: (دریافت تاییدیه ثبت نام موقت)

پذیرفته شدگان پس از دانلود فرم های ثبت نامی (برای دریافت فرم ها روی عنوان هر فرم کلیک نمایید)

(بند الف) آنها را تکمیل و امضا نموده و به همراه مدارک ( بند ب) اسکن و در سامانه ثبت نام اینترنتی بارگذاری نمایید و پس از اتمام ثبت نام اینترنتی پرونده الکترونیکی شما توسط کارشناس آموزش دانشگاه ظرف حداکثر 5 روز مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تکمیل پرونده الکترونیکی توسط کارشناس مورد تایید قرار خواهد گرفت و پس از آن شما می توانید تاییدیه ثبت نام نهائی که به عنوان کارت دانشجوئی موقت تلقی می گردد را دریافت نمائید.

مرحله سوم: ( ارسال مدارک به صورت پستی )

لازم است کلیه دانشجویان اصل مدارک مندرج در (بند الف و ب) را به همراه تایید یه ثبت نام الکترونیکی به دانشگاه علوم پزشکی گناباد به آدرس: گناباد- حاشیه جاده آسیایی معاونت آموزشی اداره پذیرش و ثبت نام کد پستی 9691793718، تا تاریخ 15-08-1399 ارسال نمایند.

نکته: کلیه دانشجویان لازم است شماره دانشجویی خود را در کلیه فرم ها درج نمایید.

تاریخ به روزرسانی:
1399/09/19
تعداد بازدید:
1853
Powered by DorsaPortal