اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1399

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 1399

"بسمه تعالی"

با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانا و عرض تبریک سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و همچنین تبریک به داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 1399 این دانشگاه پذیرفته شده اند به اطلاع می رساند ثبت نام و ارسال مدارک از تاریخ 14 لغایت 20 آبان ماه 1399 به صورت اینترنتی و از طریق درگاه er.gmu.ac.ir صورت می پذیرد، خواهشمند است جهت تکمیل فرم ثبت نام و اسکن مدارک مشروحه ذیل در تاریخ فوق الذکر به سایت اعلام شده مراجعه نمائید. بدیهی است عدم مراجعه جهت ثبت نام در تاریخ یاد شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.

فرایند ثبت نام طی مراحل زیر انجام می شود:

مرحله اول : اینترنتی : به آدرس er.gmu.ac.ir مراجعه و مشخصات و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را اسکن نمائید.

ثبت نام اینترنتی (اسکن و بارگذاری مدارک) کلیه پذیرفته شدگان سال تحصیلی 1400-1399 از تاریخ 14 لغایت 20 آبان ماه از طریق همین سایت انجام خواهد شد.

اسكن مدارك خود را با حجم كمتر از 500 كيلو بايت از نوع jpg و gif آماده نماييد.

نام كاربري و کلمه عبور جهت ورود به سامانه ثبت نام، شماره ملی شماست.

توجه فرمایید جهت سهولت روند کار با سامانه، پس از ورود به سامانه در ذیل صفحه اصلی، راهنمای سامانه را دریافت و مطالعه فرمایید. پس از ورود به سامانه، در سمت راست صفحه، منو ثبت نام را انتخاب نماييد. براي ثبت اطلاعات دکمه ويرايش را در سمت چپ صفحه كليك نماييد و اطلاعات قابل ويرايش را پر نموده و دکمه ذخيره را انتخاب و سپس مرحله بعد را كليك نماييد

تذکر مهم: پس از ورود به سامانه، شماره دانشجویی خود را که در بالای صفحه ذکر شده، یادداشت نمایید و در کلیه فرمهای ثبت نامی شماره دانشجوئی خود را درج نمائید.

پس از ورود اطلاعات ثبت نامي جهت ارسال مدارك خود، منو مدارك در سمت راست صفحه را كليك نماييد. در اين بخش براي ارسال هر مدرك، دکمه ارسال فايل را در پايين صفحه انتخاب و نام مدرك را از ليست انتخاب نماييد و توضيحات را وارد نماييد. توجه داشته باشید موارد ستاره دار اجباری است و در صورتیکه تکمیل نگردد ثبت نام شما ناقص انجام خواهد گردید. سپس براي بارگذاري هر مدرك ارسال فايل را مجددا انتخاب نماييد. در پايان بارگذاري مدارك ثبت ارسالي ها را انتخاب نموده تا مدارك شما ذخيره شوند. لازم به ذكر است كليه مدارك ستاره دار (اجباري) مي بايست قبل از انتخاب دکمه ثبت ارسالي بارگذاري شده باشند.

ثبت نام اینترنتی شامل :

الف: دانلود فرم های ثبت نامی مشروحه ذیل و تکمیل و امضاء آنها و اسکن وآپلود آن در سامانه ثبت نام اینترنتی

* فرم شماره (1)

*فرم شماره (4)

*فرم شماره (6)

* فرم تعهدنامه مخصوص بازپرداخت شهریه

* فرم تعهد نامه محضری بازپرداخت تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه

* فرم رفاهی

* فرم اطلاعات دانشجویان جدید

* فرم معافیت تحصیلی (مخصوص دانشجویان پسر)

* فرم ثبت نام دانشکده

ب: مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان درثبت نام اینترنتی اسکن و بارگذاری نمایند

1) اسکن تمامی فرم های ثبت نامی

2) تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (در هنگام ارسال پستی مدارک بایستی سه سری کپی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی ارسال گردد.)

3) عکس (در هنگام ارسال پستی مدارک بایستی 12 قطعه عکس پشت نویسی شده ارسال گردد.)

4) ارائه مدرکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه برادران) باشد. ( پذیرفته شدگان ذکور بایستی پس از دانلود فرم معافیت تحصیلی و تکمیل آن به پلیس + 10 شهرستان محل سکونت خود مراجعه و نسبت به معافیت تحصیلی اقدام و آن را در سامانه ثبت نام اینترنتی بارگذاری و اصل آن را به همراه سایر مدارک به دانشگاه ارسال نمایند.)

5) اصل گواهی مدرک تحصیلی دیپلم به شرح ذیل:

نظام قدیم آموزش متوسطه

- اصل یا گواهی مدرک تحصیلی دوره چهارساله یا دوره شش ساله دبیرستان و یا هنرستان با مهر و امضای مدیر دبیرستان و یا هنرستان با درج نوع دیپلم، بخش و شهرستان محل اخذ دیپلم

-گواهی تحصیلی سال ماقبل و دو سال ماقبل دیپلم با درج بخش و شهرستان محل تحصیل با مهر و امضای مدیر دبیرستان و یا هنرستان

نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی

- اصل مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی با مهر و امضای مدیر مرکز پیش دانشگاهی با درج رشته تحصیلی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی

- اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام آموزشی ترمی واحدی/ سالی واحدی با مهر و امضای مدیر دبیرستان و یا هنرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک

- اصل مدرک و یا گواهی سال ماقبل دیپلم با مهر و امضای مدیر دبیرستان و یا هنرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک

نظام آموزشی جدید

- اصل مدرک یا گواهی موقت پایان تحصیلات دوره متوسطه دوم با مهر و امضای مدیر دبیرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک


6) اصل ریز نمرات دوره پیش دانشگاهی و سه ساله متوسطه و کارنامه تحصیلی سه سال آخر دبیرستان (پایه دهم تا دوازدهم) به همراه یک سری کپی

7) اصل تأییدیه تحصیلی متوسطه و پیش دانشگاهی و دوره متوسطه دوم (پذیرفته شدگان می بایست با مراجعه به سامانه « تأییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش و پرورش» به آدرس http://emt.medu.ir فرم مربوطه را تکمیل نموده و پس از ثبت اطلاعات و پرداخت هزینه، کد پیگیری و تأییدیه پرداخت دریافت نمایند و کد پیگیری دریافت شده را به همراه اصل مدارک به دانشگاه ارسال نمایند.)

8) ارائه معرفی نامه مبنی بر داشتن سه سال خدمت اعم از دولتی یا غیر دولتی به عنوان بهیار با تأیید مدیر خدمات پرستاری معاونت درمان محل خدمت ( ویژه بهیاران پذیرفته شده در رشته پرستاری)

9) اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط (ویژه کارمندان دولت)

10) اصل تعهدنامه محضری مخصوص پذیرفته شدگان ظرفیت مازاد کلیه رشته ها

11) اصل فرم انصراف از تحصیل (دانشجویان: اخراجی آموزشی و یا انصرافی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ( دانشجویان اخراجی آموزشی و یا دانشجوی انصرافی دوره روزانه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی حداکثر تا تاریخ 31/02/1399 لازم است فرم انصراف از تحصیل و گواهی تسویه حساب کامل تأیید شده دانشگاه و اداره کل امور دانشجویان داخل ارائه نمایند.

مرحله دوم: (دریافت تأییدیه ثبت نام موقت)

پذیرفته شدگان پس از دانلود فرم های ثبت نامی (برای دریافت فرم ها روی عنوان هر فرم کلیک نمایید) آنها را تکمیل و امضا نموده و به همراه سایر مدارک اسکن و در سامانه ثبت نام اینترنتی بارگذاری نمایند و پس از اتمام ثبت نام اینترنتی پرونده الکترونیکی توسط کارشناس آموزش دانشگاه ظرف حداکثر 5 روز مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تکمیل پرونده الکترونیکی مورد تأیید قرار خواهد گرفت و پس از آن تأییدیه ثبت نام نهائی که به عنوان کارت دانشجوئی موقت تلقی می گردد قابل دریافت خواهد بود.

مرحله سوم: ( ارسال مدارک به صورت پستی )

لازم است کلیه دانشجویان اصل مدارک را به همراه تأییدیه ثبت نام الکترونیکی به دانشگاه علوم پزشکی گناباد به آدرس: گناباد- حاشیه جاده آسیایی معاونت آموزشی اداره پذیرش و ثبت نام کد پستی 9691793718، تا مورخ 30/08/1399 ارسال نمایند.

نکته: کلیه دانشجویان لازم است شماره دانشجویی خود را در کلیه فرم ها درج نمایند%

تاریخ به روزرسانی:
1399/08/17
تعداد بازدید:
22768
Powered by DorsaPortal