اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته فوریت های پزشکی سال 1400

 

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ناپیوسته فوریت های پزشکی سال 1400

"بسمه تعالی"

 با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانا به اطلاع داوطلبانی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته  فوریت های پزشکی سال 1400 این دانشگاه پذیرفته شده اند می­رساند ثبت نام و ارسال مدارک در تاریخ  25 تا 28  دی ماه 1400 به صورت اینترنتی و از طریق درگاه er.gmu.ac.ir صورت می پذیرد، خواهشمند است جهت تکمیل فرم ثبت نام و اسکن مدارک مشروحه ذیل در تاریخ فوق الذکر به سایت اعلام شده مراجعه نمائید. بدیهی است عدم مراجعه جهت ثبت نام در تاریخ یاد شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.

فرایند ثبت نام در دو مرحله انجام می شود:

مرحله اول : اینترنتی : به آدرس er.gmu.ac.ir مراجعه و مشخصات و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را اسکن نمائید.

ثبت نام اینترنتی (اسکن و بارگذاری مدارک) کلیه پذیرفته شدگان سال تحصیلی 1401-1400 در تاریخ  25 تا 28  دی ماه از طریق همین سایت انجام خواهد شد.

اسکن مدارک خود را با حجم کمتر از ۵۰۰ کیلو بایت از نوع jpg و gif آماده نمایید.

نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به سامانه ثبت نام، شماره ملی شماست.

توجه فرمایید جهت سهولت روند کار با سامانه، پس از ورود به سامانه در ذیل صفحه اصلی، راهنمای سامانه را دریافت و مطالعه فرمایید. پس از ورود به سامانه، در سمت راست صفحه، منو ثبت نام را انتخاب نمایید. برای ثبت اطلاعات دکمه ویرایش را در سمت چپ صفحه کلیک نمایيد و اطلاعات قابل ويرايش را پر نموده و دکمه ذخيره را انتخاب و سپس مرحله بعد را کليک نماييد

پس از ورود اطلاعات ثبت نامی جهت ارسال مدارک خود، منو مدارک در سمت راست صفحه را کلیک نمایید. در این بخش برای ارسال هر مدرک، دکمه ارسال فایل را در پايين صفحه انتخاب و نام مدرک را از ليست انتخاب نماييد و توضيحات را وارد نماييد. توجه داشته باشید موارد ستاره دار اجباری است و در صورتیکه تکمیل نگردد ثبت نام شما ناقص انجام خواهد گردید. سپس برای بارگذاری هر مدرک ارسال فایل را مجددا انتخاب نمایید. در پایان بارگذاری مدارک ثبت ارسالي ها را انتخاب نموده تا مدارک شما ذخيره شوند. لازم به ذکر است کليه مدارک ستاره دار (اجباري) مي بايست قبل از انتخاب دکمه ثبت ارسالي بارگذاري شده باشند.

ثبت نام اینترنتی شامل:

الف: دانلود فرم های ثبت نامی مشروحه ذیل و تکمیل و امضاء آنها و اسکن وآپلود آن در سامانه ثبت نام اینترنتی

* فرم شماره (۱)

* فرم شماره (2)

* فرم شماره (3)

*فرم شماره (5)

فرم شماره (7)

فرم تعهدنامه محضری بازپرداخت شهریه ( دانشجویان شهریه پرداز )

* فرم رفاهی

* فرم اطلاعات دانشجویان جدید

* فرم تعهدنامه محضری بازپرداخت تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه

* فرم معافیت تحصیلی (مخصوص دانشجویان پسر)

* فرم ثبت نام دانشکده

* فرم ثبت نام خوابگاه

* فرم تأییدیه تحصیلی

ب: مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان درثبت نام اینترنتی اسکن و بارگذاری نمایند

۱) اسکن تمامی فرم های ثبت نامی

۲) تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (در هنگام ارسال پستی مدارک بایستی دو سری کپی از تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی ارسال گردد.)

۳) عکس (در هنگام ارسال پستی مدارک بایستی 6  قطعه عکس پشت نویسی شده ارسال گردد.)

۴) ارائه مدرکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه ( ویژه برادران) باشد. ( پذیرفته شدگان ذکور بایستی پس از دانلود فرم معافیت تحصیلی و تکمیل آن به پلیس + ۱۰ شهرستان محل سکونت خود مراجعه و نسبت به معافیت تحصیلی اقدام و آن را در سامانه ثبت نام اینترنتی بارگذاری و اصل آن را به همراه سایر مدارک به دانشگاه ارسال نمایند.)

۵) اصل مدرک تحصیلی دوره کاردانی

6) اصل حکم مرخص سالانه برای کارمندان دولت یا موافقت رسمی و بدون قید و شرط سازمان متبوع

7) اصل حکم استخدامی کارمندان دولت

8) ارائه گواهینامه انجام خدمات قانونی مقرر (طرح لایحه نیروی انسانی) یا گواهی معافیت از آن

9) تأییدیه تسویه حساب با صندوق رفاه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

10) ارائه فرم انصراف قطعی از تحصیل در رشته های تحصیلی دوره روزانه در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال قبل

11) موافقت رسمی از محل خدمت

پذیرفته شدگان پس از دانلود فرم های ثبت نامی (برای دریافت فرم ها روی عنوان هر فرم کلیک نمایید) آنها را تکمیل و امضا نموده و به همراه سایر مدارک اسکن و در سامانه ثبت نام اینترنتی بارگذاری نمایند و پس از اتمام ثبت نام اینترنتی پرونده الکترونیکی توسط کارشناس آموزش دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تکمیل پرونده الکترونیکی مورد تأیید قرار خواهد گرفت و پس از آن تأییدیه ثبت نام نهائی که به عنوان کارت دانشجوئی موقت تلقی می گردد قابل دریافت خواهد بود.

( ارسال مدارک به صورت پستی )

لازم است کلیه دانشجویان اصل مدارک را به همراه تأییدیه ثبت نام الکترونیکی در ابتدای شروع نیم سال بهمن (16/11/1400) به اداره پذیرش و ثبت نام به صورت حضوری تحویل نمایند.

تاریخ به روزرسانی:
1400/10/26
تعداد بازدید:
1754
Powered by DorsaPortal