استفاده ی آزمایشی از فناوری هولوگرام 3 بعدی کاذب (Fake 3d Hologram)

علی رغم وجود محدودیت ها و محرومیتهای فراوان در دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، موقعیت خوبی برای توسعه ی فناوری های نوین آموزشی و استفاده از آن ها در امر آموزش، پژوهش و درمان، فراهم آمده است. به طوری که بدون اغراق، دانشگاه علوم پزشکی گناباد، در عرصه ی توسعه ی فناوری های نوین آموزشی همچون واقعیت مجازی (VR)، واقعیت افزوده (AR) و هولوگرام 3 بعدی، به دانشگاه پیشتاز در این عرصه در سطح کشور مبدل شده است. به نحوی که موفق به کسب تقدیرنامه ها و جوایز متعدد در سطح کشوری شده و اخیراً نیز دامنه ی افراد فعال در این حوزه را از سطح اساتید و اعضا محترم هیات علمی، به جامعه ی دانشجویی کشانده است. در این خصوص در قسمت های مختلف وبسایت دانشکده، توضیحات مربوطه ارایه شده است. علی ای حال، برخی از فرآیندهای صورت گرفته در زمینه ی استفاده از فناوری هولوگرام 3 بعدی کاذب (Fake 3d Hologram)، عبارتند از:
 
 
 1 - تولید محتوای آموزشی مولکول های حائز اهمیت در علوم پزشکی (اگزالیک اسید و ...) با استفاده از فناوری هولوگرام 3 بعدی کاذب (در مراحل آزمایشی):
 
 
محتوای آموزشی مربوط به آموزش مولکول « اگزالیک اسید » به کمک فناوری هولوگرام 3 بعدی کاذب.
 
 
 
گزارش اخبار خراسان رضوی از به کارگیری آزمایشی محتوای آموزشی مربوطه به آموزش مولکول « اگزالیک اسید » به کمک فناوری هولوگرام 3 بعدی کاذب.
 
 
 
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1397/08/03
تعداد بازدید:
2529
Powered by DorsaPortal
login