فعالیتهای کانون خیریه باران مهر

اجرای طرح "یک کتاب، هزار لبخند" در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

به همت اعضای "کانون خیریه باران مهر" دانشگاه علوم پزشکی گناباد طرح"یک کتاب، هزار لبخند" به مدت یک هفته در این دانشگاه برگزار شد.

دبیر "کانون خیریه باران مهر" دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: در این طرح که توسط 20 نفر از دانشجویان رشته پزشکی این دانشگاه برگزار می‌شود، دانشجویان کتاب‌های درسی و غیر درسی خود را به این کانون خیریه اهدا می‌کنند و پس از جمع آوری کتاب‌ها، به مدت یک هفته کانون اقدام به برپایی یک غرفه در محل دانشکده جدید پزشکی خواهد کرد.


"علی صلاحی" خاطر نشان کرد: این طرح که از 15 تا 19 مهر ماه برگزار شد، کتاب‌های اهدایی با 40 تا 50 درصد تخفیف به فروش خواهد رسید.


دبیر "کانون خیریه باران مهر" دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ادامه اظهار کرد: پس از پایان طرح در آمد حاصل از این عمل خیرخواهانه، به نیازمندان اهدا شد.

 
برگزاری نمایشگاه خیریه توسط اعضای محترم کانون و دانشجویان رشته پزشکی
 
 
به همت جمعی از دانشجویان رشته پزشکی و با همکاری اعضای کانون دانشجوئی خیریه باران مهر امور فرهنگی دانشکده پزشکی این نمایشگاه از روز شنبه مورخ 11 اسفند الی یکشنبه مورخ 12 اسفند 97 در دانشگاه برگزار گردید.شایان ذکر است در این نمایشگاه ضمن فروش کتابهای مختلف، آثار هنری، صنایع دستی، انواع دسر و شیرینی توسط دانشجویان تهیه و فروخته شد و درآمد حاصل از فروش این محصولات صرف امور خیریه دانشجویان نیازمند دانشگاه خواهد گردید

 
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1398/04/05
تعداد بازدید:
1529
Powered by DorsaPortal
login