بازدید معاون بهداشت از دو پایگاه اورژانس و یک مرکز خدمات جامع سلامت

انتشار محتوا: ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۸:۳۰ بعد از ظهر

معاون بهداشت و جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ستاد نوروزی با حضور در بخش کاخک، از یک مرکز خدمات جامع سلامت و دو پایگاه اورژانس بازدید کرد.noroz96-1-0


به گزارش وب‌دا، دکتر علی عالمی در این بازدید که رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گناباد، مدیر روابط عمومی و کارشناسانی از معاونت درمان و اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه هم حضور داشتند، از محل استقرار پایگاه اورژانس کاخک، پایگاه اورژانس جاده‌ای کلات و مرکز خدمات جامع سلامت شهید دکتر بهشتی شهر کاخک بازدید کرد.
در این بازدیدها، ضمن بررسی میزان آمادگی نیروها، تجهیزات و داروهای موجود در آمبولانس‌ها و مرکز خدمات جامع سلامت، وضعیت خدمت‌رسانی آن‌ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.
دکتر عالمی در حاشیه این بازدید از فعالیت منسجم معاونت بهداشتی در اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی و آمادگی مراکز خدمات جامع سلامت  در ایام نوروز خبر داد و ابراز امیدواری کرد مسافران نوروزی سفری سالم و کم دغدغه را تجربه کنند.
دکتر باذلی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی هم با اشاره به حضور آمبولانس‌های اورژانس 115 در حاشیه جاده‌ها و آمادگی کامل پایگاه های اورژانس برای خدمت‌رسانی به مصدومان حوادث احتمالی گفت: رعایت دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی، از نکات مهمی است که می تواند از بروز حوادث جاده ای جلوگیری کند.
noroz96-1-2
noroz96-1-1

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس