برگزاری جلسه کارشناسان برنامه عملیاتی دانشگاه با حضور مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت

انتشار محتوا: ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۶:۱۱ بعد از ظهر

جلسه مدیران پایش و کارشناسان برنامه عملیاتی دانشگاه با حضور مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.


 


به گزارش وب‌دا، دکتر رحیم رئوفی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این جلسه که در سالن زکریا برگزار شد، با بیان اهمیت برنامه‌ریزی عملیاتی گفت: دانشگاه علوم پزشکی گناباد در اجرای این برنامه خوب عمل کرده به طوری که توانسته است  در سه ماهه سوم امسال با کسب جایگاه نهم در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، جایگاه خوبی را در بین آن‌ها کسب کند.
در ابتدای این جلسه، دکتر مرتضی تجددی قائم‌مقام ستاد برنامه پایش دانشگاه از مدیران پایش و کارشناسان برنامه عملیاتی دانشگاه که به رغم وظایف مختلف، در این حوزه تلاش می‌کنند، قدردانی کرد.
وی با بیان اینکه در شش ماهه دوم امسال، پایش‌ها بهتر شد و به جایگاه مناسب‌تری رسیدیم، تاکید کرد: قطعا در سال آینده با توجه به برنامه‌ریزی عملیاتی سال 96 و رفع نواقصی که اتفاق خواهد افتاد، شرایط بهتری از امسال خواهد بود.
دکتر تجددی افزود: برنامه عملیاتی برنامه‌ای با پشتوانه علمی و منطقی است که در صورت تداوم آن ثمرات ارزشمندی خواهد داشت.
محمدرضا قدیمی مدیر پایش دانشگاه هم در این جلسه به فعالیت‌های انجام شده در طی سال گذشته پرداخت و افزود: از اول امسال که این برنامه اجرایی شده است تا کنون شش جلسه در خصوص بررسی و تحلیل وضعیت برنامه برگزار شده است.
وی با بیان اینکه کار پایش و بارگزاری مستندات در قالب برنامه عملیاتی در حوزه‌های مختلف انجام شده است، گفت: 504 برنامه و 1638 فعالیت در معاونت‌ها و حوزه‌‍‌های مختلف برای این دانشگاه تعریف شده است.
یادآور می‌شود، کارشناسان برنامه عملیاتی در معاونت‌ها و حوزه‌های مختلف دانشگاه در این جلسه، مسائل و مشکلاتی که در ثبت اطلاعات و مستندات برنامه عملیاتی با آن مواجه بودند، را مطرح و دکتر رئوفی به آن‌ها پاسخ گفت.

 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس