بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از پایگاه‌های اورژانس یونسی و سردق

انتشار محتوا: ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۵۴:۰۶ بعد از ظهر

همbazdid-yons01iزمان با ششمین روز از تعطیلات نوروزی سال 96، معاون توسعه مدیریت و منابع و جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ستاد نوروزی، از پایگاه اورژانس جاده‌ای یونسی و سردق ـ فخرآباد بازدید کرد.به گزارش وب‌دا، دکتر مرتضی تجددی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به همراه رئیس اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و کارشناسانی از معاونت درمان و روابط عمومی دانشگاه از پایگاه اورژانس جاده‌ای سردق که در محور مواصلاتی بجستان ـ بردسکن و در فاصله ۵۰كيلومتري شمال شهرستان بجستان واقع است، بازدید کردند.
دکتر تجددی در ابتدای این بازدید، ضمن عرض خداقوت و تبریک سال جدید، از فعالیت‌های تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی در طول سال و به ویژه در ایام تعطیلات نوروز از آن‌ها قدردانی کرد.
پس از آن، دکتر تجددی و کارشناسان همراه از محل استقرار پایگاه اورژانس جاده‌ای یونسی که در ایام تعطیلات نوروزی در حاشیه مسیر مواصلاتی بجستان _ مه‌ولات مستقر است، بازدید کردند.
در این بازدیدها که در راستای بازدیدهای مستمر ستاد تسهیلات نوروزی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از واحدها و مراکز تحت پوشش دانشگاه در ایام تعطیلات نوروزی انجام شد، میزان آمادگی تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی، آمبولانس، تجهیزات، داروها و وسایل امدادرسانی این پایگاه اورژانس مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.
یادآور می‌شود، شهر یونسی در 45 کیلومتری مرکز شهرستان بجستان قرار دارد. bazdid-yonsi

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس