آيين معارفه متخصصين جديد بيمارستان آيت‌ا.. مدني بجستان برگزار شد

انتشار محتوا: ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۱۵:۲۱ بعد از ظهر

طي مراسمي در شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان، آيين معارفه چهار نفر از پزشکان متخصص جديد بيمارستان آيت ا.. مدني این شهرستان برگزار گرديد.به گزارش وب‌دا، دکتر احمدي رئیس دانشگاه علوم پزشکي گناباد در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌های انجام شده در راستای طرح تحول نظام سلامت، با اشاره به نظرسنجي انجام شده در سطح بيمارستان‌هاي بجستان و گناباد، از ميزان رضايت بالاي بيماران و مراجعين به بيمارستان آيت ا.. مدني بجستان ابراز خرسندی کرد و گفت: دولت با اجراي برنامه طرح تحول نظام سلامت در سطح کشور موجبات رضايت‌مندي بالاي مردم و بيماران را فراهم کرده است.
در ادامه این جلسه، مهندس ابراهيمي فرماندار شهرستان بجستان نيز ضمن تقدير و تشکر از خدمات ارزشمند ارائه شده در بخش بهداشت و درمان این شهرستان، وضعيت خدمات ارائه شده در اين حوزه را بسيار جلوتر و بالاتر از شهرستان‌هاي هم‌تراز بجستان در سطح استان برشمرد و ابراز اميدواري کرد که با تکميل کادر مجرب متخصصين بيمارستان، شاهد رضايت‌مندي هرچه بيشتر شهروندان و ساکنين این شهرستان باشيم.
دکتر مرادي رئیس شبکه بهداشت و درمان و بيمارستان آيت ا.. مدني بجستان هم در ابتدای این جلسه ضمن تقدير از خدمات متخصصين سابق بيمارستان، گزارش کوتاهي از اهم اقدامات عمراني و خدماتي شبکه بهداشت و درمان و بيمارستان آيت‌ا.. مدني بجستان در طي يک سال گذشته ارائه و ابراز اميدواري کرد با حضور اين متخصصين جديد، هرچه بيشتر به اهداف اجراي برنامه طرح تحول نظام سلامت در بجستان و در نهایت، رضايت حداکثري مردم بزرگوار شهرستان نزديک شويم.
در ابتدای اين مراسم که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکي گناباد، فرماندار شهرستان بجستان، معاون درمان دانشگاه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان، شوراي اسلامي شهر بجستان، جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکي گناباد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان و پزشکان متخصص بيمارستان آيت‌ا..‌ مدني برگزار گرديد، ضمن معرفي متخصصين جديد در چهار رشته داخلي، بيهوشي، زنان و زايمان و اطفال، با اهداء هدايايي از طرف رئيس دانشگاه، حضور متخصصین جدید در شهرستان بجستان گرامي داشته شد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس