برگزاری مراسم جشن هفته وحدت و تجلیل از برترین‌های جشنواره قرآنی

انتشار محتوا: ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۳:۴۰ بعد از ظهر
مراسم جشن هفته وحدت و تجلیل از برترین‌های بخش دانشگاهی و کشوری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت اساتید، کارکنان و دانشجویان در سالن همایش‌های کوثر برگزار شد.به گزارش وب‌دا، در ابتدای این مراسم که با حضور معاونین آموزشی و تحقیقات و فناوری، مدیر فرهنگی دانشگاه، مدیر اجرایی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار گردید، محمد شمسی ثانی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، گفت: پیامبر عظیم‌الشان اسلام در عصر تاریکی و جهالت آن روز جامعه، متعالی‌ترین دستورات را برای جامعه بشری به ارمغان آورد و امروز مسلمانان می بایست با بکارگیری دستورات و پیروی دقیق از فرامین و سیره آن رسول گرامی(ص) جامعه اسلامی را به قلل رفیع افتخار و عزت نائل سازند.

وی، فرهنگ وحدت، هم‌دلی و برادری را زمینه‌ساز تقویت مسلمانان و اعتلاء و سربلندی آنان در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جامعه است و نام‌گذاری هفته وحدت، اقدام مدبرانه و عالمانه‌ای بود که توسط حضرت امام خمینی(ره) برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان انجام شد و امروز همه ما وظیفه داریم که در راستای هدف بزرگ حضرت امام(ره) تلاش و کوشش نماییم.

در ادامه این مراسم، پس از سخنرانی حجت الاسلام فلاح، مدرس حوزه و دانشگاه، از برترین‌های بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بخش کشوری و دانشگاهی تقدیر شد.

در بخش کشوری این جشنواره از خانم سمانه نجفی نفر سوم رشته ترتیل اساتید و آقای جلال مومن، رتبه چهارم رشته ترتیل کارکنان با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

در بخش دانشگاهی این جشنواره نیز، از 9 نفر از اساتید، 31 نفر از کارکنان، 36 نفر از دانشجویان و 4 نفر از داوران مرحله دانشگاهی این جشنواره که در بخش‌های شفاهی، کتبی، هنری، ادبی، پژوهشی، فناوری و نشریات رتبه های اول تا سوم این جشنواره را کسب کرده بودند، تقدیر شد..

دربخش دیگری از این مراسم،  از مدیر فرهنگی دانشگاه  علوم پزشکی گناباد به پاس فعالیت‌ها و اقدامات ارزشمند در حوزه قرآنی و فرهنگی با اهدا لوح تقدیری از طرف شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه قدردانی شد. همچنین از قاریان طرح تلاوت ماه مبارک رمضان هم توسط دفتر نهاد نمایندگی مقام معظظم رهبری در دانشگاه تقدیر شد.
یادآور می‌شود، مولودی خوانی، هم‌خوانی قرآن، سرود، تئاتر طنز و پخش کلیپ از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس