کسب دو رتبه برتر در بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت

انتشار محتوا: ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۸:۴۲ بعد از ظهر

دو نفر از اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گناباد موفق شدند، در بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دو عنوان برتر کسب کنند.به گزارش وب‌دا، مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با استعانت از کلام وحی و منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و ابلاغ‌های اداره کل قرآن و عترت در خصوص گسترش فرهنگ قرآنی، با بسیج تمامی امکانات خود، فضا و بستری مناسب را برای برگزاری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت فراهم آورد و تلاش نمود تا امسال نیز همچون سنوات گذشته با حضوری فعال در این عرصه، سهمی در کسب رتبه‌های برتر کشوری داشته باشد.
محمد شمسی ثانی افزود: خانم سمانه نجفی در رشته ترتیل بخش اساتید و آقای جلال مؤمن بیلندی در رشته ترتیل بخش کارکنان، موفق به کسب رتبه‌های برتر بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت شدند.
وی تصریح کرد: در مرحله دانشگاهی این دوره از جشنواره قرآن و عترت، 385 نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان حضور داشتند که از این تعداد 113 نفر در بخش شفاهی و 272 نفر در بخش کتبی به رقابت پرداختند.
شمسی ثانی ادامه داد: با توجه به سرانه اختصاص یافته به دانشگاه، تعداد 18 نفر در بخش کتبی و 4 نفر در بخش شفاهی به مرحله کشوری جشنواره راه یافتند که در نهایت خانم نجفی رتبه سوم رشته ترتیل بخش اساتید و آقای جلال مؤمن بیلندی رتبه چهارم رشته ترتیل بخش کارکنان وزارت بهداشت را کسب کردند.
وی با تبریک این موفقیت، یادآور شد: در اختتامیه این جشنواره که در آذرماه برگزار خواهد شد، از رتبه‌های برتر مرحله دانشگاهی و کشوری جشنواره قرآن و عترت تجلیل می‌گردد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس