اولین نشست منطقه‌ای انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال شرق کشور

انتشار محتوا: ۲۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۹:۱۹ بعد از ظهر

اولین نشست منطقه‌ای انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال شرق کشور ، روزهای  5 و 6 آبان‌ماه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار می‌شود.


 


به گزارش وب‌دا، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: اولین نشست منطقه‌ای انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال شرق کشور با حضور مدیران، کارشناسان و دبیران دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، بجنورد، بیرجند، گناباد، سبزوار، نیشابور، تربت‌حیدریه، تربت جام و اسفراین به مدت دو روز در این دانشگاه برگزار می شود.

محمد شمسی با بیان اینکه مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مدیران و کارشناسان وزارت بهداشت هم در این نشست حضور خواهند داشت، اظهار کرد: از جمله برنامه‌های این همایش، برگزاری کارگاه‌های آموزشی توجیهی با عنوان کارگاه آینده پژوهی فردی یا برنامه توسعه فردی است.

وی عنوان کرد: محور کلی کارگاه‌های این همایش، معرفی و تبیین کارکردها و تبادل دانش و تجربه انجمن‌های علمی گوناگون و شناسایی فرصت‌های منطقه‌ای و بومی برای فعالیت‌های انجمن‌ها است.

وی خاطرنشان کرد: پیش از این دو نشست منطقه‌ای انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و کرمان برگزار شده بود.

 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس