در هفته خوابگاه های دانشجویی

آئین گرامیداشت هفته خوابگاه‌ها و جشن روز دختر در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

انتشار محتوا: ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۰:۱۸ بعد از ظهر
آئین گرامیداشت هفته خوابگاه‌ها و جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر در محل مجموعه خوابگاهی دخترانه فجر دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد.
hafte khabgahha

به گزارش وبدا، دکتر رضا احمدی رئیس دانشگاه در این مراسم که با حضور مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و مدیران حوزه‌های مختلف برگزار شد، ضمن تبریک  میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)، روز دختر را به دانشجویان دختر دانشگاه تبریک گفت و دانشجویان را به الگوپذیری از زندگی حضرت فاطمه معصومه (س) و اهمیت دادن به مساله حجاب و عفاف در کنار تحصیل توصیه کرد.

وی ضمن گرامیداشت هفته خوابگاه‌ها از زحمات همکاران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در مدیریت و برقراری نظم در خوابگاه‌ها و برقراری فضایی صمیمی قدردانی کرد و افزود: جلسات متعددی با نمایندگان انجمن صنفی دانشجویی دانشگاه در حوزه ریاست برگزار شده است و پیشنهادات دانشجویان از این مسیر منتقل شده است که پیگیری خواهد شد .

حسن ایرانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه نیز گفت: علی رغم همه مشکلات و تنگناهای مالی، بعد از چهار سال سالن ورزشی بدنسازی دانشگاه راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: افتخار این را داشتیم که امسال برای نخستین بار تعداد سیزده مقام کشوری را در بیست و هفتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت کسب نمائیم و دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه نیز به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تصریح کرد: در سال تحصیلی جاری تلاش کردیم  تمامی دانشجویان متقاضی در خوابگاه ها اسکان داده شوند که علی رغم تمام محدودیت ها این مورد عملی نیز شد.

ایرانی همچنین با اشاره به پیگیری خوابگاه متاهلی دانشگاه اظهار امیدواری کرد که بتوانیم حداقل به شکل موقت و در آینده به شکل دائم این مشکل را حل کنیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: راه اندازی اردوهای خارج از شهرستان را تحت عنوان اردوهای پیشرفت داریم که در سه بخش دانشجویی، اعضای هیأت علمی و کارکنان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است در این مراسم تورج بروجردی دبیر مرکزی شورای صنفی به بیان مسائل و مشکلات دانشجویان پرداخت.

مولودی خوانی، اجرای سرود، شعرخوانی، استندآپ کمدی و تقدیر از ناظمه ها و دانشجویان نمونه خوابگاه از دیگر برنامه‌های این مراسم بود. همچنین در حاشیه این مراسم، نمایشگاه عفاف و حجاب و صنایع دستی دانشجویان برپا شد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس