اطلاعیه ثبت نام و مدارک مورد نیاز دانشجویان کارشناسی ارشد 1402

اطلاعیه ثبت نام کارشناسی ارشد

انتشار محتوا: ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۲:۲۳ قبل از ظهر

 

"بسمه تعالی"

با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانا و عرض تسلیت فرارسیدن رحلت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) به اطلاع داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲ این دانشگاه پذیرفته شده اند می رساند ثبت نام داوطلبان به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام خواهد شد.

ثبت نام غیر حضوری در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۶و۲۷ شهریور ماه ۱۴۰۲

ثبت نام حضوری در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۸و۲۹ شهریورماه ۱۴۰۲

ثبت نام غیر حضوری به صورت اینترنتی واز طریق درگاه er.gmu.ac.ir صورت می پذیرد، خواهشمند است جهت تکمیل فرم ثبت نام و اسکن مدارک مشروحه ذیل در تاریخ فوق الذکر به سایت اعلام شده مراجعه نمائید. بدیهی است عدم مراجعه جهت ثبت نام در تاریخ یاد شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.

فرایند ثبت نام غیرحضوری: به آدرس er.gmu.ac.ir مراجعه و مشخصات و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را اسکن نمائید.

ثبت نام اینترنتی (اسکن و بارگذاری مدارک) کلیه پذیرفته شدگان سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ در تاریخ۲۶و۲۷شهریورماه از طریق همین سایت انجام خواهد شد.

برای عملکرد بهتر نرم افزار از مرورگر کروم استفاده کنید (برای ثبت اطلاعات، لیست های انتخابی با مرورگرهای دیگر همچون فایرفاکس باز نمی شود)

اسکن مدارک خود را با حجم کمتر از ۵۰۰ کیلو بایت از نوع jpg و gif آماده نمایید.

نام کاربری و کلمه عبور جهت ورود به سامانه ثبت نام، شماره ملی شماست.

توجه فرمایید جهت سهولت روند کار با سامانه، پس از ورود به سامانه در ذیل صفحه اصلی راهنمای سامانه را دریافت و مطالعه فرمایید. پس از ورود به سامانه در سمت راست صفحه منو ثبت نام را انتخاب نمایید. برای ثبت اطلاعات دکمه ویرایش را در سمت چپ صفحه کلیک نمایید و اطلاعات قابل ویرایش را پر نموده و دکمه ذخیره را انتخاب و سپس مرحله بعد را کلیک نمایید.

تذکر مهم: پس از ورود به سامانه، شماره دانشجویی خود را که در بالای صفحه ذکر شده، یادداشت نمایید و در کلیه فرمهای ثبت نامی شماره دانشجوئی خود را درج نمائید.

پس از ورود اطلاعات ثبت نامی جهت ارسال مدارک خود منو مدارک در سمت راست صفحه را کلیک نمایید. در این بخش برای ارسال هر مدرک دکمه ارسال فایل را در پایین صفحه انتخاب و نام مدرک را از لیست انتخاب نمایید و توضیحات را وارد نمایید. توجه داشته باشید موارد ستاره دار اجباری است و در صورتیکه تکمیل نگردد ثبت نام شما ناقص انجام خواهد گردید. سپس برای بارگذاری هر مدرک ارسال فایل را مجددا انتخاب نمایید. در پایان بارگذاری مدارک ثبت ارسالی ها را انتخاب نموده تا مدارک شما ذخیره شوند. لازم به ذکر است کلیه مدارک ستاره دار (اجباری) می بایست قبل از انتخاب دکمه ثبت ارسالی بارگذاری شده باشند.

ثبت نام غیر حضوری (اینترنتی) شامل :

الف: دانلود فرم های ثبت نامی مشروحه ذیل و تکمیل و امضاء آنها و اسکن وآپلود آن در سامانه ثبت نام اینترنتی

* فرم شماره (۱)
* فرم شماره (۲)
* فرم تعهد نامه محضری بازپرداخت تسهیلات دریافتی از صندوق رفاه
* فرم تعهد نامه محضری بازپرداخت شهریه (مخصوص دانشجویان شهریه پرداز)
* فرم رفاهی
* فرم اطلاعات دانشجویان جدید
* فرم معافیت تحصیلی (مخصوص دانشجویان پسر)
* فرم ثبت نام دانشکده
* فرم هسته گزینش
* فرم ثبت نام خوابگاه
* فرم ثبت نام کافه دانشجو
* فرم ثبت نام کانونهای دانشجویی

ب: مدارکی که لازم است پذیرفته شدگان درثبت نام اینترنتی اسکن و بارگذاری نمایند

- مدارکی که باید توسط پذیرفته شدگان سهمیه آزاد ارائه شود:

۱- اصل کلیه فرم های ثبت نامی
۲- عکس ۴*۳ (۸ قطعه)
۳- اصل و کپی از کارت ملی و شناسنامه ( تمام صفحات )۲ سری
۴- اصل و کپی دانشنامه کارشناسی و ریزنمرات و یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل می باشد. لازم به ذکر است دانشجویان ترم آخر بایستی تا تاریخ ۳۱/۰۶/۱۴۰۲ فارغ التحصیل شوند. بدیهی است در صورت عدم فراغت از تحصیل مسئولیت عواقب بعدی بعهده دانشجو خواهد بود. در صورت وجود این موارد، از ثبت نام فرد جلوگیری بعمل خواهد آمد.
۵- اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا مدارکی که نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه آقایان باشد.
۶- وضعیت بدهی صندوق رفاه دانشجویان
۷- تکمیل فرم تعهد نامه محضری بازپرداخت شهریه تحصیلات مخصوص پذیرفته شدگان سهمیه مازاد  (لازم به ذکر است پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی در شهر خود تعهد نامه را تکمیل نمایند).

- مدارک مورد نیاز برای سهمیه رزمندگان

۱- کلیه مدارک مورد نیاز در بند الف
۲- اصل و کپی مدارک نشان دهنده استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران

- مدارک مورد نیاز برای پذیرفته شدگان استعدادهای درخشان با آزمون ورودی

۱- کلیه مدارک مورد نیاز در بند الف
۲- نامه تاییدیه از دانشگاه محل تحصیل مبنی بر کسب رتبه برتر براساس آئین نامه "تسهیل ادامه تحصیل دانشجویان ممتاز و استعداد درخشان به مقاطع بالاتر تحصیلی مصوب ۲۱/۱۰/۸۹"

نظر به اینکه کلیه مدارک ثبت نام در آزمون به صورت اینترنتی دریافت گردیده لذا داوطلبان ملزم به ارائه اصل و کپی مدارک مورد نیاز به دانشگاه پذیرنده می باشند. بدیهی است در صورت محرز شدن مغایرت یا عدم صحت مدارک مربوطه ، طبق مصوبات هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمونها با داوطلب برخورد خواهد شد.

مرحله دوم: (دریافت تاییدیه ثبت نام موقت)

پذیرفته شدگان پس از دانلود فرم های ثبت نامی (برای دریافت فرم ها روی عنوان هر فرم کلیک نمایید) آنها را تکمیل و امضا نموده و به همراه سایر مدارک اسکن و در سامانه ثبت نام اینترنتی بارگذاری نمایند و پس از اتمام ثبت نام اینترنتی پرونده الکترونیکی توسط کارشناس آموزش دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تکمیل پرونده الکترونیکی مورد تایید قرار خواهد گرفت و پس از آن تاییدیه ثبت نام نهائی که به عنوان کارت دانشجوئی موقت تلقی می گردد قابل دریافت خواهد بود.

جهت دانلود فرم ها کلیک کنید

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس