فرماندار گناباد؛

گناباد یکی از شهرهای برجسته در حوزه علوم پزشکی است.

انتشار محتوا: ۲۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۲۷:۴۱ قبل از ظهر
دیدار صمیمانه رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی با فرماندار گناباد با موضوع گزارشی از دستاوردهای حوزه آموزش برگزار شد.
01

به گزارش وبدا، دکتر احمدی در این دیدار با اشاره به کسب تاییدیه سه ساله دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: یکی از افتخارات دانشگاه در حوزه آموزش کسب این تاییدیه بود که از بین ۶۳ دانشگاه علوم پزشکی کشور گناباد به عنوان یکی از شش دانشگاه برتر موفق به کسب این تاییدیه شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی، اخذ مجوز دستیاری اطفال برای اولین بار در تاریخ دانشگاه گناباد را یکی دیگر از دستاوردهای حوزه آموزش برشمرد و افزود: این دانشگاه با ۳۰ کد رشته و تعداد حدود ۲۰۰۰ دانشجو جایگاه مطلوبی در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دارد و اخیراً نیز مجوز رشته ارشد تصویربرداری را کسب کردیم.

دکتر احمدی افزود: کسب لوح ملی نماد در هفدهمین کنگره مرجعیت علمی به عنوان تنها دانشگاه علوم پزشکی تیپ ۲ یکی دیگر از افتخارات دانشگاه علوم پزشکی گناباد از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون است.

وی با بیان اینکه در طی دو سال گذشته حدود ۴۰ عضو هیأت علمی جدید در دانشگاه علوم پزشکی جذب شده است، اظهار کرد: در همین مدت ۱۱ نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه به مرتبه‌های استادی و دانشیاری ارتقا یافته‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرنشان کرد: در راستای توسعه سطح آموزشی دانشگاه، پیگیری‌های لازم برای اخذ مجوز دوره‌های دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی، دکترای پرستاری، دکترای مامایی، دستیاری بیهوشی، ارشد تغذیه و ارشد اتاق عمل که در سند توسعه عدالت آموزشی دانشگاه قرار دارد انجام می‌شود.

فرماندار گناباد هم در این دیدار با قدردانی از تلاش‌ها و دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی گناباد، اظهار کرد: نقش حیاتی این دانشگاه در بهبود سطح آموزش و سلامت جامعه برجسته است.

دکتر نصیری افزود: دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان یکی از موسسات برجسته در زمینه آموزش محسوب می‌شود و افتخارات این دانشگاه باعث شده تا گناباد به عنوان یکی از شهرهای برجسته در حوزه علوم پزشکی مطرح شود.

وی با تاکید بر اینکه دولت با تمام توان دانشگاه علوم پزشکی را در راستای رشد و پیشرفت همراهی خواهد کرد، گفت: امیدواریم با همت و تلاش مضاعف و حمایت‌های دولت سیزدهم، دانشگاه علوم پزشکی گناباد بتواند با استمرار موفقیت‌ها و دستاوردها، بیش از پیش در ارتقای کمی و کیفی حوزه آموزش و ارتقای شاخص‌های سلامت جامعه گام بردارد.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس