حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی و اجتماع حمایت از مردم غزه

انتشار محتوا: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۹:۳۸ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد به همراه جمعی از معاونان، اساتید و اعضای هیات علمی، مدیران، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه همگام با سایر قشرهای مردم در راهپیمایی حمایت از مردم غزه حضور یافتند.
ghaze

به گزارش وب‌دا، همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی و تجمع سراسری مردم گناباد در حمایت از مردم مظلوم غزه روز شنبه 27 آبان‌ماه از میدان غدیر تا میدان امام خمینی(ره) برگزار شد.
جامعه دانشگاهی علوم پزشکی گناباد همگام با سایر اقشار مردم، با حضور در این راهپیمایی و با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «با غزه همدردم، آماده نبردیم»،  «فلسطین پیروز است، اسرائیل نابود است»، «صهیون جنایت می‌کند، شیطان حمایت می‌کند» و ... جنایات وحشیانه و ددمنشانه رژیم صهیونیستی را محکوم و حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.
شرکت‌کنندگان پس از راهپیمایی در مقابل مسجد جامع و مصلی امام خمینی(ره) این شهر تجمع کردند که حجت‌الاسلام نصیری استاد حوزه علمیه امام رضا(ع) در این اجتماع با تاکید بر لزوم دشمن شناسی، اظهار کرد: هوشیاری در برابر شیطان و دشمن اولویت‌دارترین کاری است که باید مسلمانان نسبت به آن بیدار و هوشیار باشند.
وی با بیان اینکه امروز بشریت بیدار شده و صهیونیست‌ها را شناخته است، خاطرنشان کرد: «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» تنها یک شعار نیست بلکه پشتوانه دینی و اعتقادی دارد و نشان دهنده بیزاری از باطل است.
قرائت بیانیه پایان بخش راهپیمایی و تجمع سراسری مردم گناباد در حمایت از مردم غزه بود.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس