پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز پرستار

انتشار محتوا: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۰۷:۳۰ قبل از ظهر
رئیس دانشگاه در پیامی با تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار گفت: پرستاران نگهبانان نعمتی هستند که همواره در اختیار ماست.
Dr.Ahmadi

به گزارش وب‌دا، متن پیام دکتر احمدی به شرح زیر است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم


پنجم جمادی الثانی میلاد حضرت زینب کبری(س)، پرچمدار سلامت و ارزش‌های انسانی در دوران پس از واقعه عاشوراست.  
ایشان با شجاعت، مقاومت و استقامت خود، با وجود رنج و سختی‌ها، نشان دادند که قلب یک زن بزرگترین قدرت را دارد و صبر و شجاعت ایشان بر زخم دردناک کربلا، غرور و عظمت اسلام را به ما نشان داد.
روز پرستار فرصت مغتنمی است که از فرشتگان سپیدپوشی که پیام امید و عزت را به ارمغان می‌آورند قدردانی کنیم، پرستارانی که با صبوری و عشق به انسان‌ها، بهترین مراقب خدمت به سلامتی و نگهبان نعمتی هستند که همواره در اختیار ماست.
عزیزان پرستار شما با صبر، مهربانی و مراقبت‌هایتان، سهم بزرگی در حفظ و نگهداری سلامت جامعه دارید. شما انسان‌هایی  هستید که با عشق و احساسات نیکو خودتان را متعهد به خدمت به بیماران و جامعه کرده‌اید. به همین دلیل، اهمیت شما در زندگی ما نمی‌تواند انکار شود.
نمونه واقعی این تلاش‌ها و ایثارگری‌ها را امروز توسط کادر درمان در بیمارستان‌های غزه مشاهده می‌کنیم که در اوج حملات صهیونیست‌های غاصب، جان خود را برای نجات مردم فدا می‌کنند؛ ایثارگری‌هایی که نمونه دیگری از آن را در ایام کرونا از پرستاران عزیز کشورمان شاهد بودیم.
اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مدافع سلامت دانشگاه، شهید سید عباس سجادی، روز پرستار را به همه پرستاران سخت‌کوش دانشگاه تبریک عرض می‌نمایم و از تلاش‌ها و تعهد شما در حفظ سلامتی و آرامش جامعه سپاسگزارم.


دکتر رضا احمدی
رئیس دانشگاه
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس