آیین تکریم و معارفه سرپرست جدید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

انتشار محتوا: ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۶:۵۸ قبل از ظهر
آیین تکریم دکتر زنگنه معاون سابق غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گناباد و معارفه دکتر نگار شفاعی بجستانی سرپرست جدید این معاونت برگزار شد.
takrim

به گزارش وب‌دا، جلسه تکریم و معارفه سرپرست جدید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گناباد با حضور دکتر احمدی، جمعی از اعضاء هیات رئیسه و پرسنل معاونت غذا و دارو امروز شنبه 14  بهمن ماه 1402 برگزار شد.
دکتر احمدی در این جلسه با گرامیداشت تبریک ایام‌الله دهه فجر و ماه پرفضیلت رجب گفت: حوزه غذا و دارو یکی از مهمترین حوزه‌های دانشگاه علوم پزشکی است و عملکرد مطلوب آن بدون شک در ارتقای سطح سلامت زندگی مردم موثر خواهد بود.
وی، همراهی و همکاری مدیران و پرسنل مجموعه معاونت غذا و دارو را از مصادیق مدیریت جهادی عنوان و اظهار کرد: انتظار می‌رود کارشناسان بخش‌های مختلف این حوزه همکاری لازم را با سرپرست جدید معاونت غذا و دارو در راستای خدمات مطلوب و باکیفیت به مردم، تسهیل امور مربوط به تولیدکنندگان و تلاش در جهت ارتقای کیفی محصولات سلامت محور داشته باشند.
یادآور می‌شود، در پایان با اهدای لوح سپاس از زحمات و تلاش‌های دکتر نیلوفر زنگنه معاون سابق غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گناباد قدردانی و دکتر نگار شفاعی بجستانی به عنوان سرپرست این معاونت معرفی شد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس