کسب عنوان کارشناس برتر توسط کارشناس نشریات دانشگاه علوم پزشکی گناباد

انتشار محتوا: ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۱:۱۶ قبل از ظهر
کارشناس مسئول نشریات دانشگاه علوم پزشکی گناباد، عنوان کارشناس برتر را در بین کارشناسان نشریات دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور کسب نمود.
nashriyat

به گزارش وب‌دا، حسین توکلی ثانی مدیر امور فرهنگی دانشگاه با اعلام این خبر گفت: صادق قربانی کارشناس مسئول نشریات دانشگاه، موفق به کسب عنوان کارشناس برتر در بین کارشناسان نشریات دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور شد و مورد تقدیر اسماعیل عجم، مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه حوزه نشریات دانشگاه یکی از واحدهای فعال و پویا در مدیریت تعالی فرهنگی بوده است، افزود: طی یک سال گذشته تعداد ۴۵ نشریه دانشجویی علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و ۴ نشریه ستادی در دانشگاه علوم پزشکی گناباد منتشر گردیده است.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به صدور مجوز انتشار تعداد ٢١ نشریه دانشجویی و تعداد ۴ نشریه ستادی در این دانشگاه، تصریح کرد: بیش از ٣٠٠ نفر از دانشجویان و کارکنان در نگارش، طراحی و انتشار نشریات در دانشگاه فعالیت دارند.

متن لوح تقدیر که به امضای اسماعیل عجم، مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت رسده، به شرح زیر است:

جناب آقای صادق قربانی

کارشناس نشریات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد

انسان‌های سخت‌کوش، پرتلاش و متعهد در هر مقطعی از زمان و مکان که قرار گیرند منشأ خیر و برکت و نویدبخش ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمت به جامعه می‌باشند.

بدینوسیله فعالیت‌های مؤثر شما همکار گرامی به عنوان کارشناس برتر در بین کارشناسان نشریات دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را ارج نهاده و این لوح تقدیر به پاس تلاش‌های بی‌دریغ‌تان تقدیم می‌گردد.

آرزومندم پروردگار متعال، شما را در سایه الطاف خاصه خویش قرار دهد و همواره سلامتی و سعادت قرین لحظات زندگی‌تان باشد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس