درخشش دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی گناباد در مسابقات ورزشی دانشجویان بین‌الملل دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

انتشار محتوا: ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۳:۰۸ بعد از ظهر
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از درخشش و کسب مدال توسط تیم دانشجویان دختر بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دومین جشنواره ورزشی دانشجویان دختر بین الملل دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد.
varzesh

به گزارش وب‌دا، دکتر محمودرضا متقی با بیان اینکه این المپیاد ورزشی در رشته‌های داژبال، فریزبی، دومینو، دارت، طناب زنی، آمادگی جسمانی، طناب کشی و فوتسال برگزار شد، گفت: تیم دانشجویان دختر بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی گناباد در دو آیتم مسافت و هدف زنی رشته ورزشی فریزبی، در این جشنواره حضور داشتند.
وی افزود: در این المپیاد ورزشی، معصومه جعفری در آیتم مسافت و خدیجه احمدی در آیتم هدف زنی رشته ورزشی فریزبی به ترتیب مدال‌های طلا و برنز این دوره از مسابقات را کسب کردند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: تیم فریزبی دانشجویان دختر بین‌الملل دانشگاه با ترکیب  معصومه جعفری و خدیجه احمدی و با مربیگری زهرا روحانی توانست با کسب یک مدال طلا، یک مدال برنز، یک مقام پنجمی و یک مقام چهارمی در مجموع نایب قهرمان رشته فریزبی در این دوره از مسابقات شود.
متقی خاطرنشان کرد: دومین جشنواره ورزشی دانشجویان دختر بین‌الملل دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از روز ۲۵ الی ۲۹ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ با حضور ۲۰ کاروان ورزشی در مجتمع آموزشی فرهنگی و ورزشی صندوق رفاه دانشجویان در خزرآباد ساری برگزار شد.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس