پیام رئیس دانشگاه به مناسبت روز جهانی قدس

انتشار محتوا: ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۵:۵۶ قبل از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی در پیامی با گرامیداشت روز جهانی قدس، از جامعه دانشگاهی برای حضور در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
02

به گزارش وب‌دا، متن پیام دکتر احمدی به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

در ماه مهمانی خدا،عبادت بندگان شب زنده دار ایران سربلند به آخرین جمعه رمضان رسید تا حلاوت شیرین روزه داری را به حوادث ماندگار حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از مستکبرین عالم پیوند دهد.

 

روز قدس روزی است که باید ندای آزادی خواهی در سراسر دنیا طنین انداز شود و همه دولت های متخاصم بدانند که ملت جمهوری اسلامی ایران با تمام توان حامی مستضعفان و محرومان دنیا است.

حمله موشکی به کنسولگری ایران بیانگر استیصال رژیم جعلی و نامشروع اسرائیل است که قصد داشتند بدنبال شکست های پی در پی خود از مقاومت مردم مظلوم غزه در عرصه جهانی و افکار مردمی سرپوش گذارند و در مقابل نیز باید منتظر پاسخ کوبنده و انتقام فرزندان غیور ایران اسلامی و جبهه مقاومت بود که دشمنان را سخت پشیمان خواهند کرد.

حوادثی که امروزه در دنیای اسلام رخ میدهد،ضرورت وحدت عملی و منسجم در مقابله با منشا فساد و تباهی در جهان را آشکار می سازد و جهانیان در این روز به عمق اندیشه صهیونیسم ستیزی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)بیشتر پی خواهند برد.

اینجانب از مردم ولایتمدار شهرستان های گناباد و بجستان بویژه همکاران حوزه سلامت و دانشجویان دعوت میکنم همچون سالیان گذشته در صفوف مستحکم راهپیمایی سراسری روز قدس در روز جمعه ۱۷ فروردین ماه شرکت کرده و خشم و انزجار خود را نثار رژیم غاصب اسرائیل و حامیان غربی اش نمایند.

 

دکتر رضا احمدی

رئیس دانشگاه

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس