دیدار نوروزی دکتر احمدی با امام جمعه گناباد

انتشار محتوا: ۱۸ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۴:۱۴:۳۲ بعد از ظهر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی به همراه جمعی از معاونان و مدیران دانشگاه با امام جمعه و مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دیدار کردند.
n.e

به گزارش وب‌دا، دکتر احمدی در ابتدای این دیدار با تبریک سال نو و ماه ضیافت الهی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد و گفت: از همت همه معاونان، مدیران و همکاران بزرگوارم در شهرستان‌های گناباد و بجستان که همگام با سایر اقشار مردم در تحقق این حماسه بزرگ نقش‌آفرینی کردند صمیمانه سپاسگزارم.
وی به اقدامات انجام شده اشاره کرد و افزود: به رغم سختی‌های مالی سال 1402 خوشبختانه با پیگیری‌های انجام شده و همچنین نگاه مثبت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پس از سفر دی‌ماه ایشان به شهرستان‌های گناباد و بجستان و اختصاص اعتباراتی در هفته آخر اسفندماه شاهد رشد اعتبارات ابلاغی سال گذشته نسبت به مدت مشابه شدیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: حق‌التدریس و تمام وقت جغرافیایی اعضای هیات علمی از جمله مطالبات درازمدتی بود که خوشبختانه بخش زیادی از آن پرداخت شد.
دکتر احمدی با بیان اینکه نیروی انسانی پرانرژی و امیدوار کمک بزرگی برای سیستم هستند افزود: به رغم عدم اختصاص اعتبار برای پرداخت کمک‌ هزینه رفاهی با پیگیری‌ها و همچنین صرفه‌جویی‌های انجام شده مبالغی به عنوان رفاهی به همکاران پرداخت شد.
 امام جمعه و مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هم در این جلسه با تشکر از پیگیری‌های دکتر احمدی برای جذب اعتبارات ابلاغی و پرداخت کمک هزینه رفاهی به کارکنان دانشگاه گفت: از توجه و حمایت‌های رئیس دانشگاه نسبت به مسائل فرهنگی که نتایج خوبی هم داشته قدردانی می‌کنم.
حجت‌الاسلام صادقی‌نسب با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: حضور مردم در صحنه‌هایی مانند انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن و روز قدس نشان دهنده پایبندی و وفاداری مردم است.
وی توجه بیشتر مسوولان به مسائل معیشتی را یکی از اولویت‌های ضروری و مهم برشمرد و گفت: گرچه کارهای زیربنایی خوبی در کشور در حال انجام است ولی باید به این حوزه‌ها که نیازهای روزانه مردم است توجه بیشتری شود.
معاونین آموزشی، فرهنگی و دانشجویی و تحقیقات و فناوری هم در این نشست با تبریک سال نو به ارائه گزارش مختصری از فعالیت‌های حوزه خود پرداختند.
 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس